Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Hull City
25' Oumar Niasse 42' Alfred N'Diaye 62' Lazar Marković 67' Lazar Marković 71' Sam Clucas 81' Andrew Robertson
Watford FC
68' Sebastian Proedl

8

Hull City. Schodzi: Kamil Grosicki. Wchodzi: Michael Dawson. Burza braw dla Polaka.

60
23
6
11
11

Watford. Schodzi: Jose Holebas. Wchodzi: Juan Camilo Zuniga.

7
4
3
1
3

Hull świetnie się czuje w ostatnich minutach. Zupełnie nie widać, że Tygrysy grają w osłabieniu.

1

Maguire nieco przesadził z dryblingiem i zamiast podać do Grosickiego, to stracił piłkę.

2
2
1
3
8

Watford zupełnie pogubiony w ostatnich minutach meczu.

10
6
0
0
0

Watford. Schodzi: Abdoulaye Doucoure. Wchodzi: Stefano Okaka.

3
4
1
1
1

Gol! Strzelił Sam Clucas. 2:0! Po dośrodkowaniu Grosickiego z rzutu rożnego, futbolówka została wybita przed pole karne, gdzie Clucas przyjął piłkę 25 metrów od bramki, a następnie huknął z woleja nie do obrony.

81
44
5
3
4

Świetny strzał Clucasa z rzutu wolnego i piłka przeleciała tuż obok słupka.

6
4
0
1
7

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Proedl. Faulowany Marković.

8
6
0
2
2

Watford. Schodzi: Nordin Amrabat. Wchodzi: Isaac Success.

2

Całkiem możliwe, że asysta nie zostanie przyznana Grosickiemu, ponieważ piłka po strzale Markovicia trafiła w poprzeczkę, odbiła się od ziemi i ponownie wbił ją do bramki Marković.

6
4
3
7
16

Gol! Strzelił Lazar Marković. Asystował mu Kamil Grosicki. 1:0 dla Hull! Piekielna kontra Tygrysów. Robertson zagrał do Grosickiego, który idealnie podał w pole karne do Markovicia, który uderzeniem z 13 metrów zdobył bramkę.

142
67
9
4
3

Etienne Capoue uderzył z pięciu metrów i Jakupović nogą wybił piłkę.

4
3
0
0
0

Grosicki dośrodkował z kornera na czwarty metr, gdzie piłkę złapał Gomes.

6
4
0
0
1

Grosicki cały czas czeka na lewej flance na podanie od kolegów. Ci rzadko zauważają go.

0

Hernandez chciał przelobować bramkarza rywali, ale uderzył zbyt lekko.

3
3
0
1
1

Z większą ambicją rozpoczęli drugą połowę gracze Hull City. Tego brakowało im pod koniec pierwszej części.

1

Hull City. Schodzi: Evandro. Wchodzi: Abel Hernandez.

3
4
0
0
0

Przerwa.

Piłka spadła pod nogi Grosickiego. Polak był już w polu karnym, ale został przyblokowany.

0

Grosicki dostał piłkę w środku boiska, jednak szybko odebrano mu ją.

3
2
0
2
0

Żółtą kartkę otrzymał Alfred N'Diaye. Faul w środku boiska.

2
2
0
1
1

Niewiele wychodzi Tygrysom w ostatnich minutach meczu.

2
2
0
3
2

Harry Maguire ofiarnym wślizgiem zablokował strzał rywala. Przy okazji doznał jakiejś kontuzji, lecz po chwili pozbierał się.

1
1
1
3
3

Hull cofnęło się na własną połowę. Póki co bardzo mało widoczny jest Kamil Grosicki.

3
1
1
7
3

Piękna interwencja Jakupovicia po strzale głową Proedla z siedmiu metrów.

4
3
1
0
2

Watford na razie nieśmiało atakuje, a Hull nie ma na razie pomysłu, jak sobie poradzić z obecną sytuacją.

1
2
0
1
2

Trzeba przyznać, że sędzia zrobił wielką krzywdę Hull City.

4
1
1
2
10

Czerwoną kartkę otrzymał Oumar Niasse. Spora kontrowersja, ponieważ Niasse walczył o piłkę i wprawdzie trafił rywala, ale niezbyt silnie.

12
5
4
14
45

Nieporozumienie pomiędzy Grosickim a Robertsonem. Tak naprawdę Polak powinien strzelać na bramkę, ale najwyraźniej zabrakło mu odwagi.

2
3
5
11
6

Hull rozgrywa piłkę, ale bardzo wolno i nie stwarza zagrożenia.

1
2
0
2
6

Techniczny błąd Grosickiego, któremu odskoczyła piłka przy jej przyjęciu.

5
3
3
13
5

Piłka spadła pod nogi Clucasa, który będąc 18 metrów od bramki uderzył nad poprzeczką.