Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Manchester United
10' Henrich Mchitarjan 107' Marcus Rashford
RSC Anderlecht
11' Youri Tielemans 32' Sofiane Hanni 97' Dennis Appiah
2:1 Zakończony

Manchester United awansował dzięki bramce w dogrywce!

RSC Anderlecht kieruje dośrodkowania w pole karne. Sędzia obserwował czujnie walkę o pozycję i uznał, że Sergio Romero był faulowany.

19
8
5
3
7

Kontroluje sytuację Manchester United i nie dopuszcza przeciwnika w pobliże bramki Sergio Romero.

19
9
2
6
3

Trudno zorganizować się do ataku Anderlechtowi, ale musi spróbować. Przy obecnym wyniku awansuje Manchester United. Przyjezdni potrzebują jednego gola, by zmienić sytuację o 180 stopni.

17
11
5
5
3

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Marouane Fellaini.

W końcu trafił Marcus Rashford! Szalenie ważna bramka w drugiej części dogrywki na 2:1! Płaskie uderzenie po uprzednim wymanewrowaniu obrońców Anderlechtu prosto do siatki!

7

Nic zmieniło się w pierwszej części dogrywki. Pozostało 15 minut przed konkursem rzutów karnych.

Zmęczenie daje się we znaki piłkarzom. Większy apetyt na atakowanie pomimo przeciwności ma Manchester United. Strzał Marcusa Rashforda z dystansu został zablokowany.

15
9
9
9
9

Anthony Martial, czyli ostatni zmiennik w tym meczu, nęka dynamicznymi akcjami zmęczonych Belgów. Ratuje się wybiciem na korner RSC Anderlecht.

8

Po zejściu Łukasza Teodorczyka drużyna z Brukseli skoncentrowana głównie na obronie. Czeka na tę jedną, jedyną szansę na skontrowanie przeciwnika.

8
4
4
8
18

Paul Pogba złożył się do strzału przewrotką. Futbolówka szybowała w narożnik bramki Anderlechtu. Zdążył ją zatrzymać w ostatnim momencie Uros Spajić.

6

Remis 1:1 po nieco ponad 90 minutach i sędzia Alberto Undiano Mallenco zarządził dogrywkę.

Doliczone 2 minuty do regulaminowego czasu.

12
19
2
3
3

Marcus Rashford dorównuje Zlatanowi Ibrahimoviciowi w liczbie zmarnowanych sytuacji podbramkowych. Z ostrego kąta huknął w boczną siatkę. Niewiele wcześniej trafił do bramki Anderlechtu, ale był na spalonym.

7
8
4
6
11

W posiadaniu piłki zawodnicy Manchester United. Ich menedżer Jose Mourinho ma dużo do powiedzenia sędziemu technicznemu.

16
13
5
5
9

Zlatan Ibrahimović dostał świetne podanie. Piłkarz, który kilka lat temu strzelił cztery gole na stadionie Anderlechtu, myli się w trwającym dwumeczu na potęgę.

72

Szybują dośrodkowania w pole karne Anderlechtu. Rządzi tam Serigne Mbodji, który pobudza się do coraz to nowych interwencji z Martinezem Rubenem.

8
3
3
1
1

Kwadrans do końca i wciąż oba kluby mają tak samo blisko i jednocześnie daleko do półfinału Ligi Europy. Za moment Manchester United spróbuje zdobyć gola z rzutu rożnego.

7
6
4
4
9

Nie chcą pójść wcześniej do domów piłkarze. Zlatan Ibrahimović nie wykorzystał kolejnej, kapitalnej sytuacji podbramkowej. Martinez Ruben uprzykrza życie gospodarzom jak tylko potrafi.

10
9
5
10
10

Marcus Rashford sam na sam z Martinezem Rubenem. Mnóstwo czasu na zakończenie ataku, a ofensywny zawodnik Manchester United wdał się niepotrzebnie w drybling, wygonił się do boku i nawet nie oddał strzału!

13
16
10
11
12

Autostrada do bramki przed Marcusem Rashfordem. Nie wbiegł w nią, a postanowił oddać płaskie uderzenie młodzian. Kontrolował to Martinez Ruben.

4

Anderlecht. Schodzi: Sofiane Hanni. Wchodzi: Nicolae Stanciu.

12
12
4
4
3

Paul Pogba zatrzymany na obrzeżach pola karnego. Im bliżej końca spotkania, tym większa nerwowość w akcjach obu drużyn. Mimo to nie rezygnują z atakowania. Już ponad 20 strzałów.

7

Rozpędził się Marcus Rashford, ale nie dopadł do prostopadłego podania. Futbolówka w rękawicach Martineza Rubena.

13
14
7
6
9

Alexandru Chipciu dośrodkował, a Łukasz Teodorczyk główkował z trudnej pozycji prosto w rękawice dobrze ustawionego Sergio Romero.

10
6
11
7
11

Coraz żwawiej poruszają się rezerwowi. Jose Mourinho wykorzystał jedną zmianę w pierwszej połowie z powodu kontucji Marcosa Rojo.

7
6
4
8
5

Równie szalenie jak w pierwszej połowie. Akcja za akcję. Płaskie wstrzelenie Luke'a Shawa i Anderlecht miał furę szczęścia, że futbolówka nie została wbita z kilku metrów do jego bramki.

6
7
4
3
3

Dużo miejsca przed polem karnym gospodarzy miał Łukasz Teodorczyk, mimo to za długo zwlekał ze strzałem i w ostatnim momencie został zablokowany. Tylko korner!

11
9
9
7
18

Marcus Rashford dośrodkował z rzutu wolnego w środek pola karnego. Nie tam czekał na piłkę Zlatan Ibrahimović.

8

Po nieco ponad 45 minutach identyczny wynik jak po 90 minutach w Brukseli.

12
11
10
8
6

Henrich Mchitarjan nie śrubował statystyki strzałów celnych, ponieważ piłka po jego próbie poszybowała wysoko nad bramką Martineza Rubena.

9
8
6
5
4

Luke Shaw nie pokonał Martineza Rubena zbyt przewidywalną próbą z półdystansu. To było już siódme celne uderzenie w tym spotkaniu.

10
9
9
6
7

Szybkie wznowienie gry z rzutu wolnego. Za szybkie i Jesse Lingard nie przypilnował linii spalonego. Stały fragment dla zespołu Łukasza Teodorczyka.

11
10
7
4
6

Tym razem nie podawał, a strzelał Marcus Rashford. Krótkiego rogu musiał przypilnować Martinez Ruben. Trzecia dziś trudna interwencja bramkarza Anderlechtu.

7
7
4
5
5

Przy obecnym wyniku sędzia Alberto Undiano Mallenco zarządzi dogrywkę. Nie wygląda jednak na to, by strzelanie w Manchesterze już się skończyło.

15
8
5
7
6

Gol! Strzelił Sofiane Hanni. Asystował mu Łukasz Teodorczyk.

Po strzale z dystansu piłka trafiła w poprzeczkę i spadła pod nogi Łukasza Teodorczyka. Polak niezdarnie zbierał się do dobitki, ale pomógł mu w zdobyciu gola na 1:1 Sofiane Hanni!

200
87
32
29
62

Youri Tielemans mierzył z rzutu wolnego na bramkę Manchester United i co prawda ominął mur gospodarzy, ale nie czujnego Sergio Romero.

12
16
5
4
6

Sergio Romero jest wściekły na swoich obrońców, którzy dopuścili do płaskiego uderzenia z 16. metra. Bramkarz Manchester United zapobiegł stracie gola i tylko korner dla stołecznego zespołu.

11
12
4
4
12

RSC Anderlecht przekonał się, że może stwarzać sytuacje podbramkowe. Tak długo jak teraz nie utrzymywał się jeszcze na połowie Czerwonych Diabłów.

13
8
5
2
5

Man Utd. Schodzi: Marcos Rojo. Wchodzi: Daley Blind.

11
11
9
7
7

Fatalne zagranie za plecy własnych obrońców i Frank Acheampong powinien wymierzyć za to karę gospodarzom! W sytuacji sam na sam nie przechytrzył Sergio Romero.

14
9
4
5
5

Alexandru Chipciu potraktował ostro Marcora Rojo i Argentyńczyk nie podnosi się z boiska. Sędzia pozwolił wejść na boisko służbom medycznym.

10
7
4
10
9

Paul Pogba za długo trzymał piłkę przed polem karnym Belgów i ci zdążyli powstrzymać go przed oddaniem strzału z dystansu.

12
10
7
7
8

Chwila oddechu dla przyjezdnych po faulu Antonio Valencii na Leanderze Dendonckerze. Nie na długo jednak uspokoił sytuację RSC Anderlecht.

11
12
7
5
7

Manchester United wciąż na połowie przyjezdnych. Martinez Ruben zatrzymał uderzenie Paula Pogby po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, a kilkadziesiąt sekund później dobitkę Jesse Lingarda.