Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Melikson we Francji, Bunoza w Anglii, a Kosowski i Król w Wiśle?!

Maciej Kmita
Maciej Kmita
Dziennik Polski informuje o potencjalnych ruchach kadrowych w Wiśle Kraków. Z Reymonta 22 odejść mogą [tag=25092]Maor Melikson[/tag] i [tag=21142]Gordan Bunoza[/tag], a do klubu trafić mają [tag=2769]Kamil Kosowski[/tag] i [tag=5124]Krzysztof Król[/tag].

Melikson ma trafić Valenciennes FC. Francuski klub jest w stanie zapłacić za Izraelczyka 900 tys. euro, co w aktualnej sytuacji usatysfakcjonuje Białą Gwiazdę. Bunoza miałby trafić na zasadzie półrocznego wypożyczenia do jednego z klubów angielskiej Premier League.

Drużynę Tomasza Kulawika mieliby za to zasilić Kosowski i Król. Dla pierwszego byłby to już drugi powrót na Reymonta 22, gdzie występował już w latach 1999-2003 oraz w sezonie 2007/2008. Dziennik Polski podaje, że ludzie zarządzający Wisłą mają na niego specjalny pomysł. Chcieliby umożliwić mu zakończenie kariery w Krakowie i jednocześnie od razu zaproponować piłkarzowi funkcję skauta, gdy już na dobre zawiesi buty na kołku. Na razie jednak miałby do wykonania inne zadanie: poprawić atmosferę w szatni i w miarę możliwości pomóc zespołowi na boisku. Jego kontrakt miałby być tak skonstruowany, że pieniądze miałby do podniesienia głównie z boiska. Na razie Kosowski jest zawodnikiem GKS-u Bełchatów, ale pracuje nad rozstaniem z tym klubem.

Król z kolei sam zgłosił się do Wisły i według małopolskiej gazety nie ma wysokich wymagań finansowych. Chce związać się z Wisłą krótką umową, by w ten sposób potwierdzić, że warto na niego postawić. Jeśliby się sprawdził, ewentualne przedłużenie kontraktu mogłoby być zawarte już na lepszych dla niego warunkach.

Źródło: Dziennik Polski 

Kulawik o Małeckim: Dostał lekcję pokory

Komentarze (5):

 • MATI89 Zgłoś
  Melikson za Kosowskiego , to sie nazywa wzmocnienie polskich drużyn , niedziwie się że polskie kluby nie graja w LM zamiast sie wzmacniać itp . to biorą emerytów... Żenada ,i jak tu
  Czytaj całość
  kibicowac polskim zespołom? W czym mamy im kibicować ?
  • Bodiczek Zgłoś
   Bunoza jest Wiśle zwyczajnie niepotrzebny, więc mogą się go pozbyc. Meliksona trochę szkoda, ale jak ktoś daje 900 tys. euro, to nie ma się nad czym zastanawiać. Podpisywać póki
   Czytaj całość
   kontrahent się nie rozmyśla :D Przyjście Kosowskiego to może być paradoksalnie bardzo dobry pomysł. Gdy poprzednio wracał do Wisły, nie brakowało malkontentów, że to bezsensowny transfer, a jednak się udało. teraz może być podobnie. Na lepsze wzmocnienia i tak nie ma co liczyć. Już sam fakt, że stanowisko zachował Kulawik wiele mówi. Cupiał póki co nie ma zamiaru wydawać wielkich pieniędzy i na pewno nie otworzy zbyt szeroko sakwy. Kosowski ma kartę na ręku i to jego atut.
   • jedyny_taki Zgłoś
    Moze jeszcze Zurawski i Kuźba wznowia kariere? I Mariusz Jop do wzmocnienia obrony. No ale nic dziwnego ze nagle Kosowski pojawil sie w Wiśle, w koncu pamietaja sie z Kulawikiem z meczów z
    Czytaj całość
    Parmą, ale to se ne vrati.
    Wszystkie komentarze (5)

    Komentarze (5)

    PRZEJDŹ NA WP.PL