Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Nicole Vaidisova dementuje plotki o powrocie na kort

Marcin Motyka
Marcin Motyka
Nicole Vaidisova, była siódma rakieta świata i półfinalistka turniejów wielkoszlemowych, zdementowała powielane przez media na całym świecie informacje o powrocie do rozgrywek WTA Tour.

Informacja o powrocie Nicole Vaidisovej lotem błyskawicy obiegła cały świat i została podana w formie sensacyjnego newsa przez nie do końca zaznajomione z całą sytuacją media, również polskie. Jednak okazała się być jedynie plotką. Twitterowe konto, na którym została podana ta wiadomość, zostało już usunięte i nie było oficjalnym Twitterem czeskiej tenisistki.

Sama Vaidišová, która sześć miesięcy temu poddała się operacji barku i obecnie przechodzi rehabilitację w Brandenton na Florydzie, zdementowała informacje o swoim powrocie.

W rozmowie z amerykańskim dziennikarzem Mattem Croninem Czeszka powiedziała, że "nie jest już właścicielką ani jednej rakiety i nawet nie myśli o powrocie na kort, dopóki nie będzie w pełni zdrowa".

Vaidišová w marcu 2010 roku niespodziewanie ogłosiła, że kończy tenisową karierę i jednocześnie poinformowała, iż zamierza poślubić czeskiego tenisistę, Radka Stepanka. Małżeństwo nie przetrwało próby czasu i para w lipcu ubiegłego roku rozstała się. Od tej pory coraz częściej pojawiają się nieprawdziwe doniesienia o powrocie eks-siódmej rakiety świata do rozgrywek WTA Tour.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!Na Twitterze też nas znajdziesz!

Radwańska o Vaidisovej: Byłoby miło znów zobaczyć ją na korcie

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL