Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Meble Wójcik Elbląg z czwórką nowych zawodników

Maciej Wojs
Maciej Wojs
Czterech zawodników zakontraktowała 7. drużyna minionych rozgrywek I ligi mężczyzn gr. A, Meble Wójciku Elbląg. To jednak nie koniec wzmocnień klubu z województwa warmińsko-mazurskiego.

W minionym tygodniu informowaliśmy o tym, że pięciu zawodników po zakończeniu rozgrywek opuściło szeregi Meblarzy. Na powrót do Warmii Traveland Olsztyn zdecydował się Marcin Malewski, występy w Polski Cukier-Pomezanii Malbork wybrali Kamil Dukszto i Tomasz Maluchnik, a na transfer do Wybrzeża Gdańsk postawił Patryk Plaszczak. Klub ponadto zrezygnował z usług Henryka Rycharskiego.


W miejsce wspomnianych graczy klub zdołał zatrudnić już czterech nowych szczypiornistów. Z Kar-Do Spójni Gdynia do Elbląga przeniosą się 21-letni skrzydłowy Grzegorz Dorsz oraz rozgrywający Stanisław Gębala. Obaj w minionych rozgrywkach byli czołowymi postaciami ekipy z Trójmiasta - pierwszy w 26 meczach zdobył 153 bramek (4. miejsce w klasyfikacji strzelców), drugi dołożył 114 trafień (18. miejsce).

Ponadto szeregi elbląskiej drużyny zasilą występujący ostatnio w PE Gwardii Opole obrotowy Oskar Serpina oraz bramkarz Adrian Fiodor, który poprzednie rozgrywki spędził na wypożyczeniu z Opola do UKS Olimpu Grodków.

Przedstawiciele Meble Wójcika zapewniają, że to jeszcze nie koniec wzmocnień drużyny. - Dopinamy dwa ostatnie transfery. Warunki mamy już ustalone, czekamy jedynie na ostateczną decyzję. W środę popołudniu wszystko powinno być już wiadome - powiedział kierownik klubu, Jerzy Kruszewski.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! 

Pięciu graczy opuszcza Meble Wójcika Elbląg. Kiedy nowe twarze?

Komentarze (4):

 • peeterdream30 Zgłoś
  Dzięki Chłopaki za grę dla Gwardii ! Adrian, będziemy długo pamiętać doskonały mecz z Nielbą, dzięki której wygraliśmy mecz i SL zapukała do drzwi na Kowalskiej ! Oskar, zawsze
  Czytaj całość
  będziesz w Opolu witany z wielką sympatią ! Dawałeś zawsze z siebie maksimum umiejętności na parkiecie, a poza nim też miałeś zawsze respect. Wielkie dzięki i powodzenia !
  • asad Zgłoś
   Powodzenia Adrian. Dostawałeś mało szans w Grodkowie, choć powiem że i tak byłeś wyróżniającym się zawodnikiem. Do zobaczenia w Grodkowie, może w PP :)
   • boban52 Zgłoś
    przejście Oskara trudno nazwać wzmocnieniem
    Wszystkie komentarze (4)

    Komentarze (4)

    PRZEJDŹ NA WP.PL