WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Meble Wójcik Elbląg z czwórką nowych zawodników

Maciej Wojs
Maciej Wojs
Czterech zawodników zakontraktowała 7. drużyna minionych rozgrywek I ligi mężczyzn gr. A, Meble Wójciku Elbląg. To jednak nie koniec wzmocnień klubu z województwa warmińsko-mazurskiego.

W minionym tygodniu informowaliśmy o tym, że pięciu zawodników po zakończeniu rozgrywek opuściło szeregi Meblarzy. Na powrót do Warmii Traveland Olsztyn zdecydował się Marcin Malewski, występy w Polski Cukier-Pomezanii Malbork wybrali Kamil Dukszto i Tomasz Maluchnik, a na transfer do Wybrzeża Gdańsk postawił Patryk Plaszczak. Klub ponadto zrezygnował z usług Henryka Rycharskiego.


W miejsce wspomnianych graczy klub zdołał zatrudnić już czterech nowych szczypiornistów. Z Kar-Do Spójni Gdynia do Elbląga przeniosą się 21-letni skrzydłowy Grzegorz Dorsz oraz rozgrywający Stanisław Gębala. Obaj w minionych rozgrywkach byli czołowymi postaciami ekipy z Trójmiasta - pierwszy w 26 meczach zdobył 153 bramek (4. miejsce w klasyfikacji strzelców), drugi dołożył 114 trafień (18. miejsce).

Ponadto szeregi elbląskiej drużyny zasilą występujący ostatnio w PE Gwardii Opole obrotowy Oskar Serpina oraz bramkarz Adrian Fiodor, który poprzednie rozgrywki spędził na wypożyczeniu z Opola do UKS Olimpu Grodków.

Przedstawiciele Meble Wójcika zapewniają, że to jeszcze nie koniec wzmocnień drużyny. - Dopinamy dwa ostatnie transfery. Warunki mamy już ustalone, czekamy jedynie na ostateczną decyzję. W środę popołudniu wszystko powinno być już wiadome - powiedział kierownik klubu, Jerzy Kruszewski.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! 

Pięciu graczy opuszcza Meble Wójcika Elbląg. Kiedy nowe twarze?

Komentarze (4):

    Pokaż więcej komentarzy (1)
    PRZEJDŹ NA WP.PL