Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kamil Brzozowski: Muszę uszanować decyzję trenera

Dawid Bilski
Dawid Bilski
Początek sezonu 2014 nie jest udany dla Kamila Brzozowskiego. W najbliższą niedzielę 27-latek opuści drugi mecz swojego zespołu.

Kiedy zimą "Brzózka" trafił do ostrowskiego klubu wiązano z nim duże nadzieje. W pierwszych dwóch meczach w barwach lidera PLŻ 2 jednak nie błysnął, osiągając średnią biegową 1,500. Został odstawiony od składu w meczu w Opolu, zabraknie go również w niedzielne popołudnie w Pile. Kamil Brzozowski po dłuższej przerwie na torze pojawił się w piątkowym treningu punktowanym z GKM-em Grudziądz.  - Trener już w czwartek powiedział mi, że czy zrobię w nim 15 punktów, czy pojadę gorzej to i tak nie znajdzie się dla mnie miejsce w składzie. Trzeba szanować jego decyzję - mówi żużlowiec MDM Komputery ŻKS Ostrovia.


Ostateczny dorobek Brzozowskiego to 7 punktów i 2 bonusy w czterech biegach. - GKM przyjechał w mocnym składzie. Skupiałem się nad tym, aby poprawić swoje wyjścia spod taśmy. Na twardym torze miałem z tym dotąd problemy. Trochę udało mi się poprawić starty i widać delikatną poprawę - mówi Brzozowski. 

Poprzednie zawody nasz rozmówca odjechał 21. kwietnia, a więc miał dość długi rozbrat z motocyklem żużlowym. - Jeździłem na motocrossie, aby zachować odpowiednią kondycję. Pracowałem też przy sprzęcie, by dobrze spisywał się na twardszych torach, które zastaję w drugiej lidze - kończy zawodnik ostrowskiej drużyny.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

na Facebooku.

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL