Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Znana data powrotu Mateusza Masternaka. "Trener uważa, że mógłbym być mistrzem świata"

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
W programie "Puncher" Polsatu Sport były mistrz Europy w wadze junior ciężkiej, Mateusz Masternak (32-2, 23 KO), ogłosił datę swojego powrotu.

"Mastera" zobaczymy 27 września podczas gali w Kilonii. Rywal Polaka nie jest jeszcze znany, jednak wiadomo, że po raz pierwszy w narożniku Mateusza Masternaka pojawi się wybitny niemiecki szkoleniowiec, Ulli Wegner.


W swoim ostatnim pojedynku pochodzący z Wrocławia 27-latek przegrał przez decyzję z Yourim Kalengą. Po tej porażce wrocławianin rozstał się z dotychczasowym trenerem, Piotrem Wilczewskim. Zastąpił go Wegner, który współpracuje między innymi z Markiem Huckiem.

Trener zwraca mi uwagę, że brakuje mi dyscypliny taktycznej. Według niego mam już nawet wystarczające umiejętności, aby zostać mistrzem świata, ale brakuje mi kilku elementów od strony taktycznej - powiedział Polak na temat pierwszych efektów współpracy z Niemcem urodzonym w Szczecinie, po czym dodał: - Na razie pracujemy przede wszystkim nad obroną, na to poświęcamy dużo czasu na treningach.

Źródło: Puncher / Polsat Sport

15 listopada możliwą nową datą walki Władimira Kliczki z Kubratem Pulewem

Czy Mateusz Masternak zostanie mistrzem świata?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL