Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Ostatni bieg był dla mnie ważny - 62. Turniej o Łańcuch Herbowy (komentarze)

Dawid Bilski
Dawid Bilski
Ostatnie zawody sezonu 2014 w Ostrowie Wielkopolskim żużlowcy potraktowali na luzie. Kilku z nich wykorzystało je na przetestowanie silników.

Grigorij Łaguta (I miejsce): Na ostrowskim torze było fajne ściganie. Ostatni bieg był dla mnie bardzo ważny i nastawiałem się na zwycięstwo. Cieszę się, że tego dokonałem. Dziękuję ostrowskiemu klubowi za zaproszenie na turniej.


Krzysztof Kasprzak (III miejsce): Podczas zawodów testowałem dwa nowe silniki. Miałem cztery udane wyścigi. Na ostatni bieg wziąłem silnik z którego nie korzystałem w tym roku i była tragedia. Mimo testowania silników chciałem wygrać te zawody. Na koniec sezonu fajna impreza, dopisali kibice i udało nam się odjechać cało zawody.

Robert Miśkowiak (IV miejsce): Zanotowałem słabszy początek zawodów. W Ostrowie dawno nie miałem okazji startować i nie czułem tego toru. Dopiero odpowiednie korekty sprawiły, że byłem w miarę szybki i na równi mogłem się ścigać z najlepszym zawodnikami.

Kamil Brzozowski (V miejsce): Podszedłem do zawodów na luzie. Żałuję swojego ostatniego biegu, gdzie wybrałem złą ścieżkę do jazdy i przyjechałem dopiero trzeci. Jestem pod wrażeniem organizacji zawodów i pamięci ostrowian do Rifa Saitgariejewa. Szkoda, że nie miałem okazji poznać tego żużlowca, który zginął na ostrowskim torze.

Artur Czaja (XIV miejsce): Zawszę chętnie korzystam z zaproszeń ostrowskiego klubu. Zawody były dobrze obsadzone i było dobre ściganie. Niestety ja nie mogę być zadowolony ze swojego występu tak jak z całego sezonu.

Andrzej Lebiediew (XV miejsce): Miałem kłopoty z odpowiednim dopasowaniem motocykla do ostrowskiego toru. W ostatnim biegu na starcie spaliłem sprzęgło. Te zawody były dla mnie nieudane i chciałbym o nich jak najszybciej zapomnieć.

TAURON dziękuje za kibicowanie podczas cyklu Speedway Euro Championship

na Facebooku.

Komentarze (12):

Wszystkie komentarze (12)

Komentarze (12)

×
    Wszystkie komentarze (12)
    PRZEJDŹ NA WP.PL