Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kolejne duże wzmocnienie FEN. Niedoszły zawodnik KSW z kontraktem

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Niedoszły zawodnik KSW i MMA Attack, utalentowany parterowiec Maciej Różański (6-0), dołączył do Andrzeja Grzebyka w wadze średniej Fight Exclusive Night.

Choć Maciej Różański stoczył zaledwie sześć walk zawodowych, to w swojej karierze był już łączony był już z największymi polskimi organizacjami - Konfrontacją Sztuk Walki i aktualnie niefunkcjonującym MMA Attack. Już w 2013 roku zawodnik Berserkers Team miał powalczyć w KSW, ale ostatecznie nie podpisał umowy z polskim gigantem. Później miał powalczyć na gali MMA Attack 4, ale ta impreza została odwołana.


Zawodnik ze Stargardu Szczecińskiego w formule MMA zadebiutował już w 2008 roku na gali w Berlinie. Pokonał on wówczas Lukasa Jandę. Później Różański nie dał żadnych szans Tarikowi Kuzucu, Kristianowi Lexellowi, Christopherowi Jacquelinowi i dwukrotnie Makhmudowi Muradovowi.

"Średni" zadebiutuje w klatkoringu Fight Exclusive Night 31 lipca na gali FEN 8 w Kołobrzegu. Wakacyjna impreza zapowiada się bardzo ciekawie - powalczą podczas niej między innymi Tomasz Sarara i Paweł Kiełek. Pokaże ją telewizja Polsat.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL