WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

ITF Sobota: Andżelika Kerber gwiazdą ceremonii losowania głównej drabinki

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Mieszkająca w podpoznańskim Puszczykowie Andżelika Kerber weźmie udział w niedzielnej ceremonii losowania głównej drabinki drugiej edycji turnieju Powiat Poznański Open.

- Jest nam bardzo miło, że czołowa tenisistka świata przyjęła nasze zaproszenie, dzięki czemu ranga wydarzenia będzie jeszcze większa. Nasz gość z pewnością będzie w eliminacjach kibicował reprezentantkom ze swojej Akademii Tenisowej z Puszczykowa, Oldze Bróździe i Anastazji Szoszynie. Spotkanie z 13. rakietą świata będzie też atrakcją dla kibiców, jak i dla młodych tenisistów, na przybycie których bardzo liczymy - powiedział dyrektor turnieju Karol Przygodzki.


Na spotkanie z Andżeliką Kerber organizatorzy zawodów Powiat Poznański Open 2015 zapraszają wszystkich kibiców i sympatyków tenisa w niedzielę o godz. 13:30 do Centrum Tenisowego Sobota. Swoją obecność na ceremonii losowania potwierdził także jeden z organizatorów turnieju, starosta poznański Jan Grabkowski.

W głównej drabince turnieju ITF o puli nagród 75 tys. dolarów wystąpią z Polek tylko Katarzyna Piter oraz Magdalena Fręch, która otrzymała dziką kartę. W Sobocie największą gwiazdą będzie starająca się odzyskać dawny blask Czeszka Nicole Vaidisova, była siódma rakieta globu.

ITF Sobota: Nicole Vaidisova zagra z dziką kartą!

na Facebooku.

Komentarze (3):

    PRZEJDŹ NA WP.PL