Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Sajfutdinov rezygnuje z IMŚJ!

 Redakcja
Redakcja
Emil Sajfutdinov w ubiegłym sezonie dokonał to czego nie udało się jak dotąd żadnemu innemu zawodnikowi - zdobył dwa razy z rzędu tytuł Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów.

Rosjanin w nadchodzącym sezonie nie stanie do rywalizacji o trzeci tytuł - poinformował Express Bydgoski. - Wśród juniorów Emil osiągnął już wszystko. W tym sezonie czekają nas starty w Grand Prix i nie ma co się rozdrabniać - powiedział Tomasz Suskiewicz, menadżer zawodnika. Sajfutdinov w 2009 roku skupi się na jeździe w cyklu GP.

Po raz pierwszy na tor rosyjski żużlowiec wyjedzie na początku marca we Włoszech. Razem z nim przebywać będą tam Antonio Lindbaeck i Tony Rickardsson.

POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (76):

 • jez Zgłoś
  lucson gorzow.. OK, nie musisz sie znac na realnych silach zespolow i mozesz miec swoja teorie.. Ale czym ten ZKŻ zasluzyl na medal?
  • do arti Zgłoś
   przyznam Ci rację. Chodzi mi głównie o to że to był jedyny Polak który mógł nawiązać walkę z tymi których wymieniłeś (nie ujmując Zengocie).Pozdrawiam! R
   • Bydzia Zgłoś
    Emil jest wielki,szybki i śmiga,że aż miło,więc odpierdzielta się od niego ci co go opluwają a ja dodam od siebie,żałować tylko,że to nie Polak.Jedziecie po nim tak jak kiedyś po
    Czytaj całość
    Gollobach ale co do czego to Gollobów potem chciał każdy mieć u siebie i tak jest teraz z Emilem,pozdro
    Wszystkie komentarze (76)

    Komentarze (76)

    ×
     Wszystkie komentarze (76)
     PRZEJDŹ NA WP.PL