Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marcin GortatPAP/EPA / SHAWN THEW / Na zdjęciu: Marcin Gortat

Atlanta Hawks - Washington Wizards na żywo. Transmisja TV, stream online

Bruno Szafer
Bruno Szafer
W sobotę odbędą się kolejne spotkania w ramach fazy play-off w NBA. Atlanta Hawks zmierzą się z Washington Wizards Marcina Gortata. Transmisja TV w Canal+ Sport. Stream online: Canal+ Sport Online.

Atlanta Hawks - Washington Wizards na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online?

W sobotę 22 kwietnia o godzinie 23:30 rozpocznie się spotkanie Atlanta Hawks - Washington Wizards w ramach NBA playoffs. Transmisja TV na antenie Canal+ Sport. Komentatorami wydarzenia będą: Edward Durda i Hubert Radke.

Mecz Atlanta Hawks - Washington Wizards można oglądać także na żywo w internecie. Stream online będzie dostępny w Canal+ Sport Online. Usługa jest aktywna tylko po wykupieniu specjalnego pakietu i można z niej korzystać także na urządzeniach mobilnych.

Drużyna Marcina Gortata prowadzi w ćwierćfinale fazy play-off w konferencji wschodniej z Atlantą Hawks 2:0. Mecz numer trzy to szansa dla Jastrzębi na powrót do rywalizacji i odbudowanie się po dwóch kolejnych przegranych. Zdaniem ekspertów w półfinale konferencji wschodniej zobaczymy jednak Washington Wizards.

Początek meczu Atlanta Hawks - Washington Wizards: 23:30. Transmisja TV: Canal+ Sport. Stream online: Canal+ Sport Online.

ZOBACZ WIDEO Primera Division: coraz lepsza sytuacja Sevilli po zwycięstwie z Granadą - zobacz skrót meczu [ZDJĘCIA ELEVEN]

Czy będziesz oglądać mecz Atlanta Hawks - Washington Wizards?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL