Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krzysztof Kasprzak w barwach Poole PiratesWP SportoweFakty / Weronika Waresiak / Na zdjęciu: Krzysztof Kasprzak w barwach Poole Pirates

Premiership: porażka zespołu Kasprzaka. Świetna jazda Brady'ego Kurtza

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki
W jedynym sobotnim meczu brytyjskiej Premiership drużyna Rye House Rockets pokonała na własnym obiekcie Poole Pirates 49:44. Dziewięć punktów dla Poole zdobył Krzysztof Kasprzak.

Gospodarze dość szybko odskoczyli swoim rywalom na dziesięć punktów, dzięki czemu w siódmym wyścigu przyjezdni mogli skorzystać z rezerwy taktycznej. Jadący jako joker Brady Kurtz zgarnął pełną pulę. W całym spotkaniu wywalczył 16 punktów i był zdecydowanym liderem Pirates.

Jego klubowi koledzy pojechali jednak nieco poniżej oczekiwań, a szczególnie Hans Andersen, który w czterech startach zgromadził zaledwie sześć oczek. Wśród gospodarzy najskuteczniejsi byli Edward Kennett (11+1) oraz Chris Harris (10+1).

Wyniki:

Rye House Rockets - 49:
1. Edward Kennett - 11+1 (2,3,3,1*,2)
2. Stuart Robson - 7+3 (1*,2*,2,2*)
3. Chris Harris - 10+1 (2,2*,3,3,0)
4. Ricky Wells - 6 (0,3,1,2)
5. Scott Nicholls - 7 (2,1,2,2)
6. Robert Branford - 4+1 (3,0,w,1*)
7. Ellis Perks - 4+2 (2*,1*,0,1)

Poole Pirates - 44:
1. Krzysztof Kasprzak - 9 (3,1,1,3,1)
2. Bradley Wilson-Dean (g) - 4 (0,u,1,3)
3. Jack Holder - 5+1 (1,2*,u,2)
4. Brady Kurtz - 16 (3,6!,1,3,3)
5. Hans Andersen - 6 (3,1,2,0)
6. Nicolai Klindt - 4 (1,0,3,0,0)
7. James Shanes - 0 (u,0,-,0)

Bieg po biegu:
1. (57,7) Kasprzak, Kennett, Robson, Wilson-Dean 3:3
2. (58,3) Branford, Perks, Klindt, Shanes (u) 5:1 (8:4)
3. (57,3) Kurtz, Harris, Holder, Wells 2:4 (10:8)
4. (57,4) Andersen, Nicholls, Perks, Shanes 3:3 (13:11)
5. (58,1) Wells, Harris, Kasprzak, Wilson-Dean (u) 5:1 (18:12)
6. (57,7) Kennett, Robson, Andersen, Klindt 5:1 (23:13)
7. (57,3) KURTZ (6!), Holder, Nicholls, Branford 1:8 (24:21)
8. (57,3) Klindt, Robson, Wilson-Dean, Perks 2:4 (26:25)
9. (57,3) Harris, Andersen, Wells, Klindt 4:2 (30:27)
10. (--,-) Kennett, Robson, Kurtz, Holder (u) 5:1 (35:28)
11. (--,-) Wilson-Dean, Nicholls, Kasprzak, Branford (w/u) 2:4 (37:32)
12. (58,1) Harris, Holder, Perks, Klindt 4:2 (41:34)
13. (57,5) Kasprzak, Nicholls, Kennett, Andersen 3:3 (44:37)
14. (58,3) Kurtz, Wells, Branford, Shanes 3:3 (47:40)
15. (58,0) Kurtz, Kennett, Kasprzak, Harris 2:4 (49:44)

Premiership

MDrużynaMPktZRP+/-
1.Swindon Robins24501419+153
2.Poole Pirates23481427+48
3.Wolverhampton Wolves244212111+45
4.Ipswich Witches244211211-37
5.Belle Vue Aces244112111+10
6.King's Lynn Stars233192120
7.Peterborough Panthers24206117-219

 
ZOBACZ WIDEO Primera Division: coraz lepsza sytuacja Sevilli po zwycięstwie z Granadą - zobacz skrót meczu [ZDJĘCIA ELEVEN]

Czy postawa któregoś z zawodników była zaskoczeniem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (6):

  • Tomek z Bamy Zgłoś
    KK ,obys dzisiaj tak pojechal w Grudziadzu:)))
    • rychu1979r Zgłoś
      Brawo Brady. Cieszę się że jest w składzie POLONII PIŁA. Oby terminy pozwoliły mu jak na największą ilość startów PLŻ. Dobrze że nie jest zawodnikiem e-lipy bo by skończył pewnie
      Czytaj całość
      ja Norris (Sparta) lub Jack Holder (Toruń). Panie prezesie Polonii żadna zz tylko Brady. Polonia do boju pozdro dla fanów żużla i Polonii. Ja już rok temu byłem za Bradym
      • bristol Zgłoś
        Jak na tor w Rye House to 9 pkt.bardzo dobry wynik.Widziałem ten tor,to jakieś nieporozumienie.Jedna prosta pod górę a druga z góry.W finale DMŚJ Polacy w składzie
        Czytaj całość
        Pawlicki,Janowski,Dudek i Buczkowski zajęli ostatnie 4 miejsce.Tam tylko angole potrafią jezdzić.
        Wszystkie komentarze (6)

        Komentarze (6)

        PRZEJDŹ NA WP.PL