Najnowsze Wyniki/Kalendarz
logo MŚ 2018 PAP/EPA / SERGEI ILNITSKY / Na zdjęciu: logo MŚ 2018

ISIS znów straszy zamachami podczas MŚ. Tym razem pokazano plakat z Marco Asensio

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Państwo Islamskie nie ustaje w straszeniu zamachami terrorystycznymi. Przedstawiciele ISIS zamieścili w sieci kolejny plakat ostrzegający przed ich działalnością. Znajduje się na nim Marco Asensio.

ISIS od kilku dni straszy zamachami terrorystycznymi podczas przyszłorocznych mistrzostw świata. Wcześniej na plakatach zamieszczanych w mediach społecznościowych przez Państwo Islamskie znajdowali się Lionel Messi, Neymar, Didier Deschamps czy Cristiano Ronaldo.

Kolejnym piłkarzem, którego ISIS umieściło na plakacie jest Marco Asensio. Piłkarz Realu Madryt klęczy przed zamaskowanym terrorystą. W tle znajduje się stadion w Sankt Petersburgu.

Terroryści kontynuują swoje groźby dotyczące zamachów podczas mundialu. Organizatorzy podkreślają, że zapewnią odpowiednie bezpieczeństwo i kibicom oraz reprezentacją biorącym udział w MŚ nic nie grozi.

Po tym, gdy na plakacie znalazł się Messi, fanów uspokajał ambasador Argentyny w Rosji. - Nie mam wątpliwości, że rosyjski rząd i piłkarska federacja w pełni zagwarantują bezpieczeństwo podczas mistrzostw świata dla fanów i turystów. Chciałbym prosić o spokój. Nie ma obaw - mówił Ricardo Lagorio.

Mistrzostwa świata rozpoczną się 14 czerwca 2018 roku. Finałowy mecz rozegrany zostanie 15 lipca.

ZOBACZ WIDEO: Mateusz Kusznierewicz: Pioruny waliły jeden po drugim dookoła. To były chwile grozy

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL