Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Anita Włodarczyk WP SportoweFakty / Łukasz Trzeszczkowski / Na zdjęciu: Anita Włodarczyk

"Kolega nic się nie zmienił". Anita Włodarczyk o spotkaniu z jeleniem

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Dwukrotna mistrzyni olimpijska w rzucie młotem, Anita Włodarczyk, przygotowuje się do sezonu na zgrupowaniu w Arłamowie. Sportsmenka ostatnio odwiedziła... stado jeleni.

- Kolejne odwiedziny u Wyłupiastego i pozostałej ekipy arłamowskiej zwierzyny. Kolega nic się nie zmienił od ubiegłego roku, wiecznie nienajedzony. Cały czas na czele stada - napisała Anita Włodarczyk na Instagramie, gdzie udostępniła zdjęcia, na których widzimy jak karmi piękne zwierzęta.


To nie pierwsze spotkanie Włodarczyk z jeleniami w Arłamowie. - Podczas zgrupowania w Arłamowie widzę się z nimi codziennie. Dziś postanowiłam im się odwdzięczyć za wyjątkową atmosferę - pisała młociarka w mediach społecznościowych w lipcu ubiegłego roku.

Nasz mistrzyni olimpijska rozpoczęła zgrupowanie w Arłamowie 7 maja. Jest to ostatni etap przygotowań przed sezonem startowym. Hotel Arłamów, w którym mieszka, jest jej ulubionym miejscem. - Jak zawsze czuję się tutaj jak w domu - zdradziła 32-latka na Instagramie.

- Celem są mistrzostwa Europy w Berlinie (impreza odbędzie się w dniach 6-12 sierpnia - przyp. red.). A tam walczę o złoto - mówi Włodarczyk o planach na nadchodzący sezon.

ZOBACZ WIDEO: Biało-Czerwone celują w rekord Polski. Małgorzata Hołub-Kowalik: Wierzmy, że przejdziemy do historii

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL