WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP / Andrzej Grygiel / Alexandre Domingos Cristovao Mfutila

Piłkarze Zagłębia Sosnowiec wtargnęli na konferencję

Michał Piegza
Michał Piegza
Piłkarze Zagłębia Sosnowiec wtargnęli na konferencję prasową po swojego trenera. Po chwili Dariusz Dudek wraz z nimi odśpiewał: Ekstraklasa dla Zagłębia.

Nietypowo zakończyła się konferencja Dariusza Dudka po zwycięskim meczu z Ruchem w Chorzowie. Wygrana 1:0 dała Zagłębiu Sosnowiec po dziesięciu latach awans do Lotto Ekstraklasy. Pod koniec spotkania z dziennikarzami do salki konferencyjnej weszli zawodnicy gości i... wyciągnęli zza stołu swojego trenera. Po chwili szkoleniowiec wraz ze swoimi podopiecznymi odśpiewał: Ekstraklasa dla Zagłębia.

- To chyba moja najszczęśliwsza konferencja, awansowaliśmy do ekstraklasy. Słowa uznania dla Ruchu. Gospodarze stworzyli dzisiaj grupę młodych i ambitnych ludzi. Klub pokazuje, że warto inwestować w młodzież. Życzę, aby ten Ruch jak najszybciej awansował do ekstraklasy, bo ma bardzo dużą historię - chwalił godzących się ze spadkiem do II ligi Niebieskich Dariusz Dudek. - Przed nami jeszcze jeden mecz. Na pewno nie zlekceważymy go. Wiadomo, że będziemy świętować, ale chciałbym się dobrze zakończyć sezon - dodał.

Dudek poświęcił kilka słów przyszłości Zagłębia Sosnowiec. - W kolejnych latach Zagłębie może być jednym z najlepszych klubów w Polsce. Mamy bardzo dobrą bazę. Narzuciłem presję prezydentowi miasta. Jest awans, a my mamy plany na nowy stadion. Trudno bez miasta cokolwiek zrobić - stwierdził trener nowicjusza w Lotto Ekstraklasie.

ZOBACZ WIDEO Piłkarze Legii zadowoleni z trenera. "Gość zrobił doskonale to, co do niego należało"

Zagłębie Sosnowiec utrzyma się w Lotto Ekstraklasie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (6):

    Pokaż więcej komentarzy (3)
    PRZEJDŹ NA WP.PL