WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Mateusz Wójcik / Alex Zgardziński w barwach Falubazu Zielona Góra w 2018 roku

We wtorek kolejny nabór do szkółki Falubazu. Tym razem w Sulechowie

Dawid Borek
Dawid Borek
W najbliższy wtorek w Sulechowie odbędzie się kolejny nabór do szkółki żużlowej Falubazu. Pierwszy w tym roku przeprowadzono w Zielonej Górze 12 maja. Chętnych do dołączenia do Piotra Protasiewicza, Patryka Dudka czy Grzegorza Zengoty nie brakowało.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

- Młodzi kandydaci zostali poddani testom sprawnościowym. Ci, którzy przeszli je pozytywnie, zakwalifikowali się do próby motocyklowej i musieli się wykazać umiejętnościami w jeździe motocyklem użytkowym. Po analizie wyników zostaną wskazani wyróżniający się chłopcy i zaczną treningi na torze - mówi trener zielonogórskiej młodzieży Aleksander Janas.

W najbliższy wtorek zielonogórzanie zapraszają wszystkich chętnych chłopców, powyżej 11. roku życia, którzy chcieliby dołączyć do szkółki żużlowej Falubazu Zielona Góra, do wzięciu udziału w specjalnym naborze w Szkole Podstawowej nr 3 w Sulechowie.

Podczas spotkania trenerzy opowiedzą o szczegółach dotyczących funkcjonowania szkółki oraz sprawdzą podstawowe predyspozycje do uprawiania tego sportu.

Nabór odbędzie się w sali gimnastycznej SP 3 w Sulechowie o godzinie 11:00. Wymagany jest strój sportowy oraz zgody opiekunów prawnych.

ZOBACZ WIDEO Artiom Łaguta: Mierzymy w podium Speedway of Nationsna Facebooku.

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL