Najnowsze Wyniki/Kalendarz
ONICO WarszawaWP SportoweFakty / Anna Klepaczko / ONICO Warszawa

Poznaliśmy pełną obsadę i terminarz XIV Memoriału Arkadiusza Gołasia

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk
Znamy już pełną obsadę czternastego Memoriału Arkadiusza Gołasia. W tegorocznej edycji turnieju zagrają ONICO Warszawa, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Stocznia Szczecin i Aluron Virtu Warta Zawiercie.

W pierwszym półfinale ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zmierzy się ze Stocznią Szczecin, w drugim do walki staną ONICO Warszawa i Aluron Virtu Warta Zawiercie. Po zakończeniu meczu otwarcia, na parkiecie w Swarzędzu-Zalasewie pojawią się także vipy oraz sztaby szkoleniowe.

- W tym roku postawiliśmy na najlepszy możliwy zestaw drużyn. Transfery, jakie przeprowadziły zaproszone kluby, ich poziom oraz fenomenalni fani, gwarantują wielkie sportowe emocje. Zapraszam wszystkich do wspólnej zabawy na początku października - mówi Anna Sumelka, organizatorka imprezy.

- Bardzo cieszymy się, że drugi rok z rzędu będziemy mieli okazję do zaprezentowania się podczas Memoriału Arkadiusza Gołasia. Ten turniej to piękne upamiętnienie Arka i ważne wydarzenie sportowe. Dla nas to również ostateczny test przed rozpoczęciem nowego sezonu PlusLigi - dodaje Piotr Gacek, prezes ONICO Warszawa. 

- To już czternasty raz, kiedy najlepsi zawodnicy i trenerzy upamiętnią tragicznie zmarłego reprezentanta Polski. Nieodłączną częścią Memoriału Arkadiusza Gołasia są warsztaty siatkarskie prowadzone przez siatkarskie gwiazdy. Ponad setka dzieci z gminy Swarzędz będzie miała okazję uczyć się sportowego rzemiosła od najlepszych - czytamy na oficjalnej stronie warszawskiego klubu.

Nie zabraknie także aukcji, z których dochód przekazywany jest na turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych. W harmonogramie znalazł się też koncert zwycięzcy polskiej edycji "Must Be The Music", Conrado Yaneza.

Program XIV Memoriału im. Arkadiusza Gołasia:

6 października (sobota)
godz. 13:00 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Stocznia Szczecin
godz. 17:00 ONICO Warszawa - Aluron Virtu Warta Zawiercie

7 października (niedziela)
godz. 12:00 mecz o 3. miejsce
godz. 16:00 mecz o 1. miejsce

Bilety na turniej można zakupić ---> TUTAJ. 

ZOBACZ WIDEO Plaża Open: podsumowanie zmagań w Dąbrowie Górniczej

Jesteś zainteresowany(a) Memoriałem im. Arkadiusza Gołasia?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL