WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Jakub Brzózka / Na zdjęciu: Kibice na Stadionie im. Alfreda Smoczyka

Wyjątkowe urodziny. Kibic świętował na stadionie

Dawid Borek
Dawid Borek
Tych urodzin Mateusz, kibic z Bydgoszczy, nie zapomni do końca życia. Jego przyjaciele w tym wyjątkowym dla niego dniu zabrali go na stadion im. Alfreda Smoczyka, gdzie czekała na niego niespodzianka.

GKSŻ pomogła przyjaciołom Mateusza, którego znajomi zgłosili się z prośbą o pomoc w... wyprawieniu urodzin. Jubilat niczego się nie spodziewał, a gdy po 12. wyścigu 2. finału IMŚJ otrzymał prezent przygotowany przez Polski Związek Motorowy oraz firmę One Sport, był w szoku.

Na 27. urodziny Mateusz dostał plastron Emila Sajfutdinowa, sportową kamerę oraz podwójne zaproszenie do Muzeum Sportu Żużlowego. Ponadto jubilat zwiedził leszczyński park maszyn.

- Pobyt w parku maszyn to była super sprawa! Można było zobaczyć jak to wszystko wygląda od środka i porobić sobie zdjęcia z młodymi idolami, a także trenerami. Pierwszy raz miałem okazję podejść do Hansa Nielsena - opowiadał podekscytowany bydgoszczanin.

Mateusz wyjątkowo ucieszył się z plastronu Sajfutdinowa. - Mając w pamięci czasy, kiedy Emil zdobywał punkty dla mojej Polonii, jest to tym cenniejsza pamiątka - przyznawał.

2. finał IMŚJ w Lesznie wygrał Maksym Drabik, a podium zawodów uzupełnili Bartosz Smektała i Daniel Bewley.

ZOBACZ WIDEO Ryszard Czarnecki: PGE IMME ma szansę mieć stałe i ważne miejsce w kalendarzuKup bilet na wielki finał Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>

na Facebooku.

Komentarze (3):

    PRZEJDŹ NA WP.PL