Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Piotr Strus WP SportoweFakty / Krzysztof Porębski / Na zdjęciu: Piotr Strus

Strus i Omielańczuk już w Krasnodarze. Ważne walki Polaków na ACB 89

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Piotr Strus i Daniel Omielańczuk dotarli już do Krasnodaru. Właśnie tam 8 września odbędzie się 89. gala ACB. Po raz pierwszy w historii tej organizacji wydarzenie będzie transmitowane za pośrednictwem systemu PPV.

Piotr Strus w jednej z walk wieczoru ACB 89 zmierzy się z Albertem Durajewem, a stawką pojedynku będzie pas kategorii średniej. Warszawianin nie przegrał jeszcze pojedynku pod sztandarem rosyjskiej organizacji i w drodze po tytuł pokonał czterech cenionych rywali. 30-latek z klubu Berkut WCa Fight Team nie zaznał porażki od ponad 4 lat, a w przeszłości walczył dla m.in. KSW czy MMA Attack. 

Z kolei Daniel Omielańczuk w Krasnodarze zmierzy się z Amirem Aliakbarim. Polak jest faworytem tego starcia, zważywszy na doświadczenie wyniesione z UFC, gdzie spędził 4 lata swojej kariery. Irańczyk będzie jednak bardzo niebezpiecznym rywalem. Do tej pory jedynej porażki w karierze doznał z rak samego Mirko Filipovica i większość starć zwyciężył przez nokaut. 

Oto zdjęcie polskiej ekipy, która dotarła do Rosji:

Cena dostępu do PPV gali ACB 89 kosztuje zaledwie 3 dolary.

ZOBACZ WIDEO Sektor Gości 89. Konrad Bukowiecki o medalu ME, aferze dopingowej, Anicie Włodarczyk i... walkach MMA [cały odcinek]

Czy Piotr Strus zdobędzie pas ACB w wadze średniej?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL