Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na pierwszym planie zdjęcia: Akop SzostakMateriały prasowe / FEN / Na pierwszym planie zdjęcia: Akop Szostak

Akop Szostak promowany na niebieski pas BJJ

Maciej Szumowski
Maciej Szumowski
Debiut w KSW Akopowi Szostakowi (3-2, 1 NC) zdecydowanie się nie udał, ale na pocieszenie nie musiał długo czekać. Warszawianin mianowany został na niebieski pas w brazylijskim jiu-jitsu.

Niebieski pas to drugi stopień umiejętności w tym sporcie. Niżej jest biały, a wyżej są purpurowy, brązowy, i - najbardziej upragniony i najrzadziej spotykany - czarny.

O awansie Akopa Szostaka na wyższą rangę poinformował na Instagramie instruktor Adam Grabowski, który mianował 30-letniego zawodnika.

"Lepiej dać za późno niż za wcześnie - tego nauczył mnie mój trener. Dlatego za każdym moim pasem stoi poziom. To solidna konstrukcja wraz z pokorą, wytrwałością i dyscypliną. Sukcesy to już tylko formalność i kwestia czasu. Przed Tobą wspaniała podróż" - skomentował trener.

Przypomnijmy, że podczas KSW 45 w Londynie trener personalny zadebiutował w klatce polskiego potentata. Jego debiut potoczył się jednak fatalnie. Pojedynek został zakończony już po kilkunastu sekundach po przypadkowym trafieniu w oko rywala, Jamie'ego Sloane'a. Walkę wpisano do rekordu jako no contest.

ZOBACZ WIDEO KSW 45: Akop Szostak wściekły na rywala po koszmarnym debiucie

Czy Akop Szostak zasługuje na kolejną walkę w KSW?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL