Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Polacy (od lewej): Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Jakub Wolny i Piotr ŻyłaPAP / Grzegorz Momot / Na zdjęciu: Polacy (od lewej): Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Jakub Wolny i Piotr Żyła

Skoki narciarskie w Wiśle. Konkurs indywidualny, niedziela. Gdzie oglądać w TV, darmowy stream online

Miłosz Marek
Miłosz Marek
Czas na pierwszy konkurs indywidualny PŚ w skokach w sezonie 2018/19. Zawody w Wiśle rozpoczną się o 15:00. Transmisja TV w TVP 1, TVP Sport i Eurosport 1. Darmowy stream online na sport.tvp.pl oraz w WP Pilot.

PŚ w Wiśle. Konkurs indywidualny. Gdzie oglądać transmisję w TV?

Niedzielny konkurs w Wiśle będzie pierwszymi indywidualnymi zmaganiami skoczków narciarskich w nowym sezonie Pucharu Świata. O 14:00 rozpocznie się sesja próbna, natomiast o 15:00 początek pierwszej serii konkursu. Transmisja TV w stacjach TVP 1, TVP Sport oraz Eurosport 1.

Skoki, Wisła. Darmowy stream online. Gdzie oglądać skoki w internecie?

Kibice będą mogli oglądać niedzielny konkurs w Wiśle bezpłatnie w internecie. Darmowy stream online będzie dostępny na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport, a także w serwisie WP Pilot.

Z kolei stream z obrazem i komentarzem udostępniany przez Eurosport będzie dostępny na platformach: Eurosport Player, Player, Ipla TV. We wszystkich przypadkach stream nie jest darmowy. Należy wykupić odpowiedni pakiet, aby móc oglądać transmisję.

Darmową relację LIVE z serii próbnej i konkursu przeprowadzi portal WP SportoweFakty.

Polscy kibice mają bardzo duże oczekiwania wobec swoich zawodników po sobotnim konkursie drużynowym. Biało-Czerwoni wygrali w dobrym stylu, a lider Polaków, obrońca Kryształowej Kuli dla najlepszego skoczka sezonu, Kamil Stoch wygrałby sobotni konkurs, gdyby brano pod uwagę występy indywidualne. 

Początek serii próbnej przed konkursem PŚ w Wiśle: godz. 14:00. Transmisja TV: TVP Sport. Stream online: sport.tvp.pl.

Początek konkursu indywidualnego w Wiśle: godz. 15:00. Transmisja TV: TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1.Stream online: sport.tvp.pl, WP Pilot, Eurosport Player, Player, Ipla TV.

ZOBACZ WIDEO Niemiec pod wrażeniem Polaków. "Kolejny raz będziemy musieli ich gonić"

Czy będziesz oglądać konkurs indywidualny PŚ w Wiśle?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL