Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Gary LinekerGetty Images / Na zdjęciu: Gary Lineker

Lineker skrytykował Cristiano Ronaldo za post na Twitterze. Powodem katastrofa lotnicza Emiliano Sali

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
We wtorek, w dniu bezskutecznych poszukiwań samolotu, na pokładzie którego był piłkarz Emiliano Sala, Cristiano Ronaldo zamieścił zdjęcie ze swojego lotu. Portugalczyka za umieszczenie fotografii właśnie tego dnia skrytykował Gary Lineker.

"To nie jest dzień na taki post. Naprawdę nie jest" - napisał na swoim Twitterze trzykrotny król strzelców ligi angielskiej i zamieścił odnośnik do posta Cristiano Ronaldo. W nim uśmiechnięty Portugalczyk pozował do zdjęcia z pokładu samolotu. 

Gary Lineker skrytykował piłkarza Juventusu Turyn, ponieważ nie spodobało mu się, że w dniu, kiedy piłkarskie środowisko martwi się o życie zaginionego w katastrofie lotniczej Emiliano Sali, Ronaldo wrzucił swoje uśmiechnięte zdjęcie.

Również pod postem Portugalczyka na jego koncie kibice przypominali o tragedii argentyńskiego piłkarza. Niektórzy zamieścili zdjęcie Sali albo popularny hasztag, w którym informują, że modlą się za zaginionego 28-latka. 

W poniedziałkowy wieczór awionetka z Salą i pilotem wyruszyła z Nantes do Cardiff. Samolot nie dotarł jednak do stolicy Walii. Około 21:30 nad kanałem La Manche zniknął z radarów. We wtorek akcja poszukiwawcza była bezskuteczna. Przerwano ją na noc i miała zostać wznowiona w środowy poranek. Dwa dni przed katastrofą Sala podpisał kontrakt z Cardiff City. Do klubu Premier League przeszedł z Nantes za 15 milionów funtów.

ZOBACZ WIDEO Cristiano Ronaldo skazany! Więzienie w zawieszeniu i ogromna grzywna

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL