Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Radość piłkarzy AC MilanGetty Images / Lachlan Cunningham / Radość piłkarzy AC Milan

AC Milan - Napoli online. Transmisja TV, live stream. Gdzie oglądać na żywo?

Bruno Szafer
Bruno Szafer
W sobotę, w ramach Serie A, odbędzie się mecz AC Milan - Napoli. Transmisja TV na antenie Eleven Sports 1. Stream online w WP Pilot. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Serie A LIVE: AC Milan - Napoli na żywo w TV i online. Gdzie oglądać transmisję?

W sobotę (26 stycznia) o godzinie 20:30 rozpocznie się spotkanie AC Milan - Napoli w ramach 21. kolejki Serie A. Transmisja TV odbędzie się na antenie Eleven Sports 1. Komentatorami widowiska będą Mateusz Święcicki i Filip Kapica.

Starcie AC Milan - Napoli można oglądać na żywo w internecie. Stream online będzie aktywny na platformie WP Pilot, elevensports.pl, Ipla TV oraz Player.pl. Usługa jest dostępna po wykupieniu specjalnego pakietu. Można z niej korzystać również na urządzeniach mobilnych. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Pojedynek AC Milan - SSC Napoli to starcie, które niezwykle interesuje polskich kibiców. Istnieje szansa, że po przeciwnych stronach murawy pojawią się Arkadiusz Milik oraz Krzysztof Piątek. Ten drugi napastnik był bohaterem głośnego transferu i w sobotę być może otrzyma szansę debiutu przed nową publicznością. Starcie z Napoli Piątek rozpocznie na ławce rezerwowych. Od pierwszej minuty zagrają Milik i Piotr Zieliński.

Początek meczu AC Milan - Napoli: 20:30. Transmisja TV: Eleven Sports 1. Stream online: WP Pilot, elevensports.pl, Ipla TV i Player.pl. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO Czy Piątek zagra już w meczu z Napoli? Trener Milanu chwali Polaka

Czy będziesz oglądać mecz AC Milan - Napoli?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL