Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kibice Stali Gorzów WP SportoweFakty / Tomasz Jocz / Na zdjęciu: Kibice Stali Gorzów

Stal Gorzów zaskakuje. W klubie mają nadzieję, że jeszcze sprzedadzą więcej karnetów niż Motor Lublin

Dariusz Ostafiński
Dariusz Ostafiński
Stal Gorzów w poprzednich latach biła rekordy sprzedaży karnetów. Teraz przegrywa z Motorem Lublin, który zbył ponad 4000 stałych wejściówek. Wynik Stali - 3500. W gorzowskim klubie liczą, że skończy się na 5000 i wyprzedzeniu Motoru rzutem na taśmę.

Fenomen Cash Broker Stali Gorzów  trwa. Klub zbudował na papierze skład gorszy niż w poprzednich latach, a jednak kibice walą drzwiami i oknami. Stal sprzedała już 3500 karnetów na sezon 2019 i wciąż nie powiedziała ostatniego słowa.

Obecny wynik sprzedaży karnetów przez Stal budzi zachwyt nie tylko ze względu na słabszy skład drużyny. Rok temu o tej porze było mniej sprzedanych karnetów. Poza tym sprzedaż ma zostać zamknięta dopiero po drugiej kolejce, więc klub ma jeszcze miesiąc na poprawienie wyniku. W Stali po cichu liczą, że uda się dobić do 5 tysięcy, bo tyle udało się sprzedać karnetów przed sezonem 2018.

Czytaj także: Właściciel Get Well miałby z czego zapłacić za przegrany zakład

To wszystko oznacza, że Stal nie powiedziała ostatniego słowa w karnetowej rywalizacji z Speed Car Motorem Lublin. Beniaminek sprzedał ponad 4 tysiące karnetów. W ekipie beniaminka planują dodruk stałych wejściówek, ale wielkiego pola manewru nie mają, bo rok temu pojemność obiektu wynosiła 8219, a teraz ma się delikatnie zwiększyć. Żaden z klubów dotąd nie praktykował sprzedaży karnetów, która zapełniałaby więcej niż 50 procent pojemności obiektu.

Stal w związku z tym, że ma większy stadion, ma też większe możliwości. Jedynym problemem może być to, że gorzowianie nie mają już żadnego asa w rękawie. Motor chce dodrukować karnety, bo właśnie zakontraktował Grigorija Łagutę. Gorzowianie transferów nie szykują. Jedynym impulsem, jaki się pojawi w najbliższych dniach, będzie nowy, tytularny sponsor.

ZOBACZ WIDEO SEC na Stadionie Śląskim. Tak było w 2018 roku!

Czy Stal sprzeda więcej karnetów niż Motor?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (19):

Wszystkie komentarze (19)

Komentarze (19)

×
    Wszystkie komentarze (19)
    PRZEJDŹ NA WP.PL