Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krzysztof WłodarczykNewspix / Kamil Krzaczynski / Na zdjęciu: Krzysztof Włodarczyk

Włodarczyk - Jur na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online

Łukasz Gryziecki
Łukasz Gryziecki
W sobotę 23 marca odbędzie się gala Knockout Boxing Night 6 w Łomży. Transmisję TV będzie można śledzić na antenie TVP Sport oraz TVP 1. Stream online na platformie sport.tvp.pl.

Włodarczyk - Jur na żywo. Gdzie oglądać walkę Włodarczyk - Jur na żywo w telewizji?.

Gala Knockout Boxing Night 6 odbędzie się 23 marca w Łomży. Transmisję TV z tego wydarzenia będzie można oglądać na antenach TVP Sport oraz TVP 1. Początek o godzinie 20:30. Od godziny 22:35 transmisję będzie można śledzić na TVP1. O komentarz zadba Piotr Jagiełło.

Gdzie oglądać walkę Włodarczyk - Jur na żywo w internecie. Stream online.

Transmisję z walki Włodarczyk - Jur będzie można od 20:30 śledzić na platformie sport.tvp.pl. Transmisja jest darmowa i dostępna również na urządzeniach mobilnych.

Pojedynek Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka z Alexandru Jurem będzie walką wieczoru gali Knockout Boxing Night 6. Włodarczyk chce jeszcze raz dojść do walki o tytuł mistrzowski w kategorii cruiser. "Diablo" to były czempion federacji IBF i WBC. 37-letni pięściarz notuje obecnie serię trzech zwycięstw z rzędu, w tym dwóch przed czasem.

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk - Alexandru Jur: 20:30 Transmisja TV: TVP Sport, TVP 1 (od 22:30). Stream online: sport.tvp.pl.

ZOBACZ WIDEO Krychowiak: z Austrią zagraliśmy bardzo dobrze, ale nie wszystko jest perfekcyjnie

Czy Krzysztof Włodarczyk pokona Alexandru Jura

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL