Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Sara Algotsson-OstholtGetty Images / Rob Carr / Na zdjęciu: Sara Algotsson-Ostholt

W Polsce zginął koń medalistki olimpijskiej

Tomasz Skrzypczyński
Tomasz Skrzypczyński
W poniedziałek rano na autostradzie A1 zginął koń należący do szwedzkiej medalistki olimpijskiej w jeździectwie Sary Algotsson Ostholt. Potwierdziła to Szwedzka Federacja Jeździecka.

Ciężarówka do przewozu koni zapaliła się w poniedziałkowy poranek na 89. kilometrze autostrady A1 na odcinku Grudziądz - Toruń w województwie kujawsko-pomorskim, o czym informowała Wirtualna Polska (więcej CZYTAJ TUTAJ).

W pojeździe były dwa konie, z czego tylko jednego udało się uratować. Próbujący ratować zwierzę i ugasić pożar kierowca sam zatruł się dymem.

Teraz wyszło na jaw, że zwierzęta należały do srebrnej medalistki olimpijskiej w jeździectwie, Szwedki Sary Algotsson Ostholt.

44-latka wracała autem z zawodów w Sopocie.

Potwierdziła to Szwedzka Federacja Jeździecka. Okazało się także, że Ostholt sama podróżowała w tym samym aucie i również próbowała ratować konie. Nie doznała jednak większych obrażeń.

Iker Casillas wyszedł ze szpitala. Czytaj więcej--->>>

Szwedka największy sukces w karierze osiągnęła w 2012 roku w Londynie, gdzie na igrzyskach olimpijskich wywalczyła srebrny medal we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego.

ZOBACZ WIDEO Drągowski jest w świetnej formie. "Trochę o nim zapomnieliśmy, a to wciąż młody bramkarz"

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL