Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Maciej SulęckiNewspix / Norbert Barczyk / PressFocus / Na zdjęciu: Maciej Sulęcki

Andrzej Wasilewski wierzy w duet Sulęcki - Wilczewski. "Wiedzą, po co są w Ameryce"

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
29 czerwca Maciej Sulęcki może zostać piątym polskim mistrzem świata w boksie zawodowym. Pełną nadzieję w nim i jego trenerze, Piotrze Wilczewskim, pokłada promotor boksera, Andrzej Wasilewski.

Właściciel największej w Polsce grupy promotorskiej twierdzi, że "Striczu" znakomicie dobrał sobie trenera, a ich współpraca zaowocuje w starciu z Demetriusem Andrade.

- Maciej jest prawdziwym wojownikiem. Myślę, że z Piotrem dogadują się znakomicie. Przeszło to moje oczekiwania, bardzo się cieszę. Obydwaj szanują sport, przeciwników. Wiedzą, po co są w Ameryce, wiedzą o co jest walka. Jestem pewien, że Maciek da się z siebie wszystko, jestem o tym przekonany - przyznał Andrzej Wasilewski w rozmowie z portalem "bokser.org"

Zobacz także: Lennox Lewis o rewanżu Joshuy z Ruizem Jr

Maciej Sulęcki nie jest faworytem bukmacherów przed starciem o pas federacji WBO w wadze średniej. Dla Polaka będzie to najważniejsza walka w dotychczasowej karierze, która może otworzyć mu drzwi do starć z Giennadijem Gołowkinem czy Saulem Alvarezem. 

- To jest dwóch samców alfa, którzy wiedzą co chcą zrobić - dodał Wasilewski, wychwalając współpracę z Sulęckim i Wilczewskim.

ZOBACZ WIDEO Dorota Banaszczyk o Annie Lewandowskiej: Nigdy nie chciałam w nią uderzać. Uprawiamy inne dyscypliny

Czy Maciej Sulęcki pokona Demetriusa Andrade?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL