Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Zostaliśy zmiażdżeni zagrywką - komentarze po spotkaniu AZS Politechnika Warszawska - Delecta Bydgoszcz

Piotr Stosio
Piotr Stosio
W fatalnych nastrojach schodzili z boiska siatkarze Delecty. W trzech setach łatwo przegrali z warszawską Politechniką. W niedzielę będą jednak mieli okazję do rewanżu. O godzinie 17:00 odbędzie się drugi mecz fazy play-off.

Wojciech Jurkiewicz (kapitan Delecty Bydgoszcz): Wynik wskazuje na mecz do jednej bramki, mówiąc piłkarskim żargonem, i tak rzeczywiście było. Zostaliśmy zmiażdżeni przez Politechnikę zagrywką i nie potrafiliśmy nawiązać równej walki. Wszystkie sety rozstrzygnęły się w początkowej fazie. Zwycięstwo gospodarzy jest zasłużone.

Robert Prygiel (kapitan AZS Politechniki Warszawskiej): Cieszymy się ze zwycięstwa, ale nie popadamy w hurraoptymizm, bo był to dopiero pierwszy krok do zajęcia piątego miejsca. Jeżeli utrzymamy jednak poziom, nie powinno być problemów. Dzisiaj nie Delecta grała słabo, tylko nasz występ był dobry, w każdym elemencie.

Waldemar Wspaniały (trener Delecty Bydgoszcz): Pierwszy mecz zdecydowanie wygrała Politechnika, będąc zespołem zdecydowanie lepszym. Niepokoi mnie jedno, po moim zespole nie było widać stuprocentowego zaangażowania. Musimy o tym meczu zapomnieć.

Radosław Panas (trener AZS Politechniki Warszawskiej): Chłopcy pokazali bardzo dobrą grę. Wszystko nam dzisiaj wychodziło, także wybloki i obrony. Prezentowaliśmy wysoką skuteczność w kontrataku. Musimy pamiętać, że dopiero jest 1:0 w wygranych spotkaniach, za chwilę więc zapomnimy o zwycięstwie i będziemy przygotowywać się do kolejnego meczu.

na Facebooku.

Komentarze (3):

 • emu. Zgłoś
  Ciężko wam nie przyznać racji... W Bydgoszczy źle się dzieje - doping baardzo lichy, u zawodników brak ambicji, zaangażowania. Często wydaje mi się, że nie chce im się po prostu
  Czytaj całość
  grać. Jednak mam nadzieję, że sponsor jeszcze z nami zostanie, a wtedy konieczne jest podjęcie zdecydowanych kroków. Przede wszystkim zmiana trenera, pozbycie się Szymańskiego, Serafina i myślę, że Słowaków. Siltala też zawodzi. Ja rozumiem, że kiepsko z budżetem, ale w tej sytuacji wolałbym już, żeby dano szanse młodym (Konarski, Owczarz, Bonisławski, Waliński) i zakupy, ale wzięcie pod uwagę solidnych i sprawdzonych siatkarzy, nie brać "gwiazd" które myślą już o końcu kariery. Podstawą jest bowiem stworzenie zespołu, któremu będzie się chciało grać, bo kibice oczekuję zaangażowania i woli walki.
  • mbydg Zgłoś
   Do BDG100% racjiboję się że męska siatka zniknie z Bydzi :(zresztą dla kogo oni mają grać??? dla tej garstki kibiców??? Bydgoszcz nie ma bladego pojęcia co to doping. Niestety.
   • BDG Zgłoś
    Niech już się skończy tą Plus Ligę, bo zrobili tyle meczów- druga runda wogóle niepotrzebna. U nas połowa już na wózku jeździ, zero ambicji, zaangażowania - chodzą słuchy że
    Czytaj całość
    sponsor się wycofa, bo ładuje kase a efektów nie ma. Myśle że teraz bedzie ostatni sezon i bedzie rozpad drużyny niestety !!!

    Komentarze (3)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL