Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Polonia wykupi Kokoszkę

Damian Gapiński
Damian Gapiński
Adam Kokoszka jest bliski przedłużenia kontraktu z Polonią Warszawa o kolejne 3 lata. Dobra postawa obrońcy przekonała właściciela klubu i prawdopodobnie zostanie on wykupiony z włoskiego Empoli.

Adam Kokoszka wskoczył do składu Polonii Warszawa w miejsce Macieja Sadloka i swoją dobrą grą przekonał działaczy do przedłużenia kontraktu. - Jeśli nadal będzie prezentował się tak dobrze, będziemy go chcieli wykupić z Empoli - powiedział dla Przeglądu Sportowego Józef Wojciechowski. Wiceprezes Piotr Ciszewski dodał, że Kokoszka, to jedyny udany zimowy transfer Polonii.

Wykupienie Kokoszki z Empoli nie powinno stanowić problemu. Polonia będzie musiała zapłacić około 300 tysięcy euro. Kokoszka regularne występy w stołecznym zespole zaliczył dopiero po przyjściu trenera Jacka Zielińskiego, który jest zadowolony z jego postawy. Miejsce w kadrze nie zawdzięcza jednak trenerowi, a kontuzji Macieja Sadloka. Kokoszka miejsce w składzie Polonii stracił za czasów trenera Theo Bosa po meczu w Pucharze Polski z Lechem Poznań (1:2). Kokoszka podkreśla, że nie chce wracać do Empoli, gdzie większość czasu spędził na trybunach.

Źródło: Przegląd Sportowy

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL