Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Dariusz Daszkiewicz nadal trenerem AZS KSZO

Anna Soboń
Anna Soboń
W przyszłym sezonie siatkarki AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św. poprowadzi Dariusz Daszkiewicz, który utrzymał zespół w gronie I-ligowców.

Walka o pozostanie w gronie I-ligowców została przez AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski wygrana, po tym jak w spotkaniach barażowych pomarańczowo-czarne pokonały Gaudię Trzebnica. Na stanowisku szkoleniowca ekipy z hutniczego miasta pozostanie dotychczasowy trener - Dariusz Daszkiewicz, który miał duży wkład w końcowy sukces drużyny. Wprawdzie umowa nie została jeszcze podpisana, jednak decyzja już zapadła i trener doszedł do porozumienia z działaczami klubu. To właśnie on będzie budował drużynę na najbliższy sezon. 

- Jesteśmy już po rozmowach z zarządem. Obie strony wyraziły chęć dalszej współpracy. Musimy jeszcze poczekać na finał rozmów, po których znany już będzie budżet klubu i nasze zadania na najbliższe rozgrywki - powiedział trener AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Św., Dariusz Daszkiewicz.

Szkoleniowiec pomarańczowo-czarnych prowadził dotychczas ostrowiecki zespół w 12 spotkaniach. Ma on na koncie 7 zwycięstw i 5 porażek. 

- Udało nam się dojść do porozumienia z trenerem Daszkiewiczem, który podjął się misji i postanowił, że poprowadzi zespół w kolejnym sezonie. Jeśli zaś chodzi o ruchy kadrowe to musimy poczekać na finalizację rozmów z władzami miasta oraz powiatu, a także ze sponsorami, gdyż dopiero w momencie kiedy ustalimy budżet, będziemy mogli siąść do konkretnych rozmów z siatkarkami - dodał prezes KSZO, Piotr Składanowski.

na Facebooku.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL