Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Michael Jepsen Jensen dla SportoweFakty.pl: Zwycięstwo nie powinno być problemem

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
Michael Jepsen Jensen w Gdańsku zdobył dziesięć punktów oraz bonus i walnie przyczynił się do zwycięstwa Stali Gorzów z Lotosem Wybrzeże. Duńczyk jest zadowolony ze swojej postawy w tym sezonie.

W niedzielę Michael Jepsen Jensen był drugim z najskuteczniejszych zawodników Stali Gorzów. Duńczyk nie może nie być zadowolony ze swojej postawy. - Był to dobry mecz w moim wykonaniu, chociaż tym razem nie udało nam się wygrać dużą liczbą punktów - powiedział młody żużlowiec. - Najważniejsze było jednak zwycięstwo drużyny. Tor był trochę inny od tego, jakiego oczekiwaliśmy. Kilka biegów było bardzo ciekawych, więc opuszczam Gdańsk w dobrym humorze - dodał Jensen w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl.

Meczem w Gdańsku, Stal rozpoczęła rundę rewanżową. Na własnym torze rozprawili się jednak z czerwono-biało-niebieskimi dużo łatwiej. W Gorzowie nasz rozmówca zdobył pięć punktów i dwa bonusy. - Wtedy wygraliśmy wyżej, jednak mówiąc szczerze nie był to mój dzień. Tym razem czułem się o wiele lepiej na motorze i dlatego zdobyłem więcej punktów - ocenił.

W tym sezonie nasz rozmówca w lidze spisuje się znakomicie. Ze średnią biegową 2,103 zajmuje 13. miejsce pod względem średniej biegowej. - To fakt, ten rok jest dla mnie udany i zdobywam dużo punktów dla Stali. Najważniejsze jest to, aby być zawsze przygotowanym do startu. Trzeba się też skupić na pracy. To kluczowa sprawa - powiedział żużlowiec, który w niedzielę pojedzie w barwach Stali Gorzów. Rywalem żółto-niebieskich będzie bydgoska Polonia. - Będziemy jechać w domu i musimy pojechać drużynowo, aby odnieść zwycięstwo i zdobyć do tego punkt bonusowy. Nie powinno być to jednak dla nas ogromnym problemem - przyznał szczerze Michael Jepsen Jensen.

Michael Jepsen Jensen w Gdańsku skutecznie radził sobie z rywalami (fot. Tomasz Oktaba)Michael Jepsen Jensen w Gdańsku skutecznie radził sobie z rywalami (fot. Tomasz Oktaba)


POLECAMY: Kup bilet na finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie

na Facebooku.

Komentarze (11):

 • KSSG-OLA-MJJ Zgłoś
  Nom wygraliśmy fajnie. I co, że Michael tylko 4+1 punktów.? Nie zapominajmy, że to wspaniały zawodnik, który dla naszej drużyny zasłużył się już wiele razy.! MJJ! : )
  • PolonistaFORDON Zgłoś
   Jepsen Jensen pisze prawde bo wynik inny niż zwycięstwo Stali będzie już sensacją...na dzień dzisiejszy Polonia nie wygra, nie zdobędzie bonusa a nawet obawiam się, że stracą do
   Czytaj całość
   Gorzowa 20 punktów bo taka jest siła Stali na własnym torze...my zrobiliśmy swoje czyli zwycięstwo w Bydgoszczy więc mecz w Gorzowie możemy traktować na zasadzie przetarcia przed pojedynkiem z Rzeszowem i Toruniem...
   • StalKSSG Zgłoś
    Uwielbiam Go . : DOby został u nas jak najdłużej .
    Wszystkie komentarze (11)

    Komentarze (11)

    ×
     Wszystkie komentarze (11)
     PRZEJDŹ NA WP.PL