Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Rusza konkurs na prezesa Betard Sparty

Mateusz Kędzierski
Mateusz Kędzierski
Jak informują włodarze Betard Sparty Wrocław, niebawem ruszy konkurs na nowego prezesa Wrocławskiego Towarzystwa Sportowego.

W najbliższych dniach włodarze Betard Sparty ogłoszą konkurs na prezesa klubu. - Dosłownie na dniach pojawi się stosowne ogłoszenie. Gdzie? W dwóch miejscach. Na stronie internetowej klubu (www.wts.pl) oraz Gazety Wrocławskiej. Nie planujemy umieszczać tego ogłoszenia w wersji papierowej - poinformowała prokurent WTS-u Krystyna Kloc.

Składanie ofert potrwa do 12 grudnia. W dniach od 12 do 15 grudnia chętnych przesłuchiwać będzie rada nadzorcza. Tym samym sternicy Betard Sparty zapewniają, że ze swojej strony nie mają kandydata na nowego prezesa klubu.

Dodajmy, że członkiem zarządu jest obecnie Paweł Kondratowicz, a w skład Rady Nadzorczej wchodzą: Marian Białoń, Leopold Wachowski, Tadeusz Rusko, Sebastian Jackowski.

Źródło: gazetawroclawska.pl

Aktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

na Facebooku.

Komentarze (9):

 • Mika z Falubazu Zgłoś
  Cudze chwalicie a swego nie znacie.Pani Kloc uważam że serce zostawiła w klubie.Ile było u Was zakrętów a Ona jakoś sobie z tym poradziła. I nie piszcie bzdur że Czekański Wam
  Czytaj całość
  wyprowadzi klub na prostą,bo On o tym nie ma zielonego pojęcia.A przymiarki Komara czy Dworakowskiego to mrzonki.Pozdrawiam kibiców Sparty życzę Wam zbudowania mocnej drużyny.
  • Stal_Rzeszów Zgłoś
   w każdym klubie zmienia się prezes a nasza Marta trwa dalej . Ma chyba najdłysz staż ze wszystkich obecnie
   • lotto Zgłoś
    A ja uważam, że faktycznie Don Bartolo dałby radę! Ma jaja, jest otwarty, dogadałby sie na pewno z kibicami o zawodnikach nie wspomnę. Poza tym ma serce dla Sparty!
    Wszystkie komentarze (9)

    Komentarze (9)

    PRZEJDŹ NA WP.PL