Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kotwica Kołobrzeg szuka dwóch zawodników

Karol Wasiek
Karol Wasiek
W ostatnim czasie Kotwicę Kołobrzeg opuściło aż czterech zawodników. Działacze klubu zapowiadają, że na dniach mają pojawić się nowi gracze w zespole.

Sytuacja w Kotwicy Kołobrzeg z każdym dniem się pogarsza. Zawodnicy z klubu odchodzą na własną prośbę i trener Tomasz Mrożek ma coraz mniej graczy w rotacji. Chodzi tutaj o: Adama Parzycha, Marko Djuricia, Jessiego Sappa oraz Łukasza Wichniarza. W dodatku kontuzję kolana leczy Wojciech Złoty i jego w najbliższym czasie na parkietach oglądać nie będziemy.

Mimo tych kłopotów kadrowych nikt w Kołobrzegu nie załamuje rąk. Działacze myślą nad wzmocnieniami w zespole. - Szukamy gracza na pozycję numer jeden oraz skrzydłowego, który będzie w stanie zagrać na czwórce. Raczej będą to gracze zagraniczni - mówi jeden z przedstawicieli klubu.

W niedzielę do Kołobrzegu wracają Jordan Callahan oraz Terrell Parks, którzy kilka dni spędzili w Stanach Zjednoczonych.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Komentarze (1):

 • King James 6 Zgłoś
  Kotwica powinna zrobić przebudowę,powinni grać w pierwszej lidze,poszukać jakiś młodych zdolnych polaków i grać tam z 3 sezony aż drużyna się zgra,i wtedy wejść do ekstraklasy i
  Czytaj całość
  szukać wzmocnień z USA.Wtedy był by czas na poszukiwania nowych sponsorów.W Kołobrzegu są drużyn młodzieżowe kotwicy,powinno zebrać grupkę najbardziej przyszłościowych graczy i niech Ci grają w 1 lidze,a resztę kupić.Myślę że taki proces mógłby wyjść jedynie na dobre klubowi.To samo przydałoby się w Starogardzie ale tam trzeba zmienić również zarząd i w Tarnobrzegu.

  Komentarze (1)

  PRZEJDŹ NA WP.PL