Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Dariusz Szczubiał: Zmęczenie dało o sobie znać

Karol Wasiek
Karol Wasiek
[tag=1748]Stabill Jezioro Tarnobrzeg[/tag] poniósł w środę siedemnastą porażkę w tym sezonie. Ekipa Dariusza Szczubiała przegrała z Energą Czarnymi Słupsk.

- Bardzo słabo rozpoczęliśmy te spotkanie. Byliśmy nieskuteczni i to tak naprawdę ustawiło ten mecz. Aczkolwiek chciałbym podziękować zawodnikom za to, że do końca walczyli o korzystny wynik, mimo że mieliśmy problemy z odpowiednią rotacją zawodników - podkreślał po meczu Dariusz Szczubiał, opiekun Stabillu Jeziora.

Goście fatalnie rozpoczęli te spotkanie, bo po pierwszej kwarcie przegrywali 4:21 i to ustawiło ten mecz. - Słupszczanie zamknęli strefę podkoszową na początku spotkania i musieliśmy rzucać za trzy punkty. Gospodarze chcieli nas sprawdzić. W dodatku zawodnicy, którzy byli na otwartych pozycjach, czuli moc w rękach i dlatego decydowali się na te rzuty - ocenia trener Jeziora Tarnobrzeg.

Po stronie ekipy z Tarnobrzega zabrakło w tym spotkaniu Marcina Nowakowskiego oraz Jakuba Patoki. W dodatku kłopoty ze zdrowiem miał Reggie Hamilton. - Myślę, że zmęczenie dało o sobie znać. Podstawowi zawodnicy za dużo sił włożyli w ten mecz i było im później ciężko grać. W dodatku nie było naszych zmienników. Urazy spowodowały, że mieliśmy zawężoną rotację, szczególnie polskimi graczami - zauważa doświadczony polski szkoleniowiec.

W niedzielę tarnobrzeżanie zagrają we Wrocławiu ze Śląskiem Wrocław. Będzie to pierwsze spotkanie w ramach dolnych "szóstkach".

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Komentarze (1):

 • M_arian Zgłoś
  Przecież w zespole jest zawodnik, który jest nieprzemęczony. Grzejący ławę od czterech sezonów syn Prezesa Piotr Pyszniak. W tym sezonie na parkiecie, jako grający spędził niecałe
  Czytaj całość
  pół godziny.Biedaczysko przez trzy sezony nosił wodę i ręczniki, a trener dalej go nie dostrzega. Pozostaje mu tylko „zaszczytny” tytuł prezesa ławki rezerwowych. Taki talent się marnuje.

  Komentarze (1)

  ×
  PRZEJDŹ NA WP.PL