Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Szymon Woźniak: Chciałbym wiedzieć, co się stało. Jest mi po prostu ciężko

Maciej Kmiecik
Maciej Kmiecik
Po świetnym występie w 2. finale IMŚJ marzył o medalu IMŚJ, ale występ w Pardubicach kompletnie zawalił. Szymon Woźniak w Czechach był dopiero 14., co sprawiło, że spadł w "generalce" na 9.pozycję.

- Sam chciałbym wiedzieć, co się stało. Nie wiem, gdzie tkwiła przyczyna tak słabego występu w Pardubicach. Miałem walczyć o medal, a skończyło się kompletną klapą - powiedział po zawodach w Pardubicach Szymon Woźniak, który w Czechach zdobył tylko 2 punkty.


Młodzieżowy Indywidualny Mistrz Polski podczas 3. finału IMŚJ był strasznie wolny. Nawet, kiedy dobrze wyszedł spod taśmy, tracił punkty na dystansie. - Ze startu nie wychodziłem jeszcze najgorzej, ale na trasie nie byłem w stanie nic zdziałać. Nie wiem nawet, czy były to moje błędy czy też trochę sprzętowo się pogubiliśmy - wyjaśniał nasz rozmówca.

Przed rokiem Polacy obsadzili całe podium IMŚJ. W tym sezonie biało-czerwonym udało się zająć dwa pierwsze miejsca. - Wielkie gratulacje dla Piotrka Pawlickiego i Kacpra Gomólskiego, którzy byli najlepsi w mistrzostwach świata juniorów. Ja jeszcze muszę się uczyć, by sięgać po takie laury. Żałuję, że nie wykorzystałem okazji, bo rywale, którzy walczyli o brązowy medal, potracili punkty. Co z tego, skoro ja pojechałem fatalne zawody - zakończył niepocieszony Szymon Woźniak.

na Facebooku.

Komentarze (6):

 • JutrzenkaPolonia fan Zgłoś
  Szymek szkoda IMŚJ ale i tak życiowy sezon (wielu wspaniałych zawodników nic nie osiągało w juniorce) byle tak dalej i wszyscy liczymy że będziesz nadal w Polonii,a w przyszłym sezonie
  Czytaj całość
  jako lider drużyny walka w PO PLŻ! Przyszły sezon w PLŻ to dla Ciebie napewno dobra szkoła i potwierdzenie wysokiej formy - żadna hańba, pierwszy sezon w seniorce napewno nie stracony, jeszcze przyjdzie czas na EE! Jeśli nie z Polonią to jeśli potwierdzisz bdb dyspozycję spokojnie znajdziesz nowe miejsce w EE. Jeśli teraz odejdziesz z Polonii to możemy się nie pozbierać... 3 mam kciuki żeby klub zaproponował ci godny kontrakt lidera drużyny a wtedy spokojnie będziesz dalej się rozwijał nawet w PLŻ.
  • AMON Zgłoś
   (1,0,0,1,0) he he !
   • TOM BKS BKS BKS Zgłoś
    Święte słowa Szymek! Musisz jeszcze dużo pracować, a więc odpuść EE i zostań z nami w Bydzi!!!:D
    Wszystkie komentarze (6)

    Komentarze (6)

    PRZEJDŹ NA WP.PL