Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Artur Mroczka zawodnikiem Unii Tarnów

Dawid Borek
Dawid Borek
Artur Mroczka jest kolejnym zawodnikiem, który w sezonie 2015 będzie zdobywał punkty dla Jaskółek. Zawodnik ten ostatni sezon spędził w barwach drużyny z Gdańska.

Artur Mroczka w minionym sezonie wystąpił w 14 spotkaniach Renault Zdunek Wybrzeża Gdańsk. Wychowanek grudziądzkiego klubu pojechał łącznie w 67 biegach, w których zdobył 78 punktów i cztery bonusy. Dało to średnią biegową na poziomie 1,224 (46. miejsce w klasyfikacji najskuteczniejszych zawodników ENEA Ekstraligi).

W poniedziałek Mroczka podpisał list intencyjny na starty w Unii Tarnów i to właśnie w tym klubie były żużlowiec zespołów z Grudziądza, Gorzowa i Gdańska spędzi sezon 2015.

Mroczka jest kolejnym seniorem, który porozumiał się z włodarzami Jaskółek. Oprócz niego, barw drużyny z Tarnowa będą bronili także Janusz Kołodziej, Martin Vaculik i Kenneth Bjerre. Podstawowym młodzieżowcem będzie Ernest Koza. Nazwisko piątego seniora włodarze tarnowskiego klubu powinni ogłosić do końca tego tygodnia.

źródło: unia.tarnow.pl

Aktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

Czy Artur Mroczka w sezonie 2015 osiągnie wyższą średnią biegową niż w 2014 roku?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (131):

 • Fugiel-z- Rzeszowa Zgłoś
  1.-To jak G.Hancock potraktował Tarnów to jeszcze nic.2.-To jak potraktował Gomólski Tarnów to jeszcze nic.3.-To jak potraktował Buczkowski Tarnów,wracając do swojego macierzystego
  Czytaj całość
  klubu to jeszcze nic.4.-To jak potraktował Cieślak Tarnów wybierając klub z niższej ligi to jeszcze nic.5.-To jak potraktował Tarnów A.Czaja wybierając Rzeszów zamiast Tarnowa to jeszcze nic.6.-To jak potraktował Tarnów K.Rempała zostając w Rzeszowie to jeszcze nic.7.-To jak potraktował Tarnów Madsen wybierając Grudziądz to jeszcze nic.8.-To jak potraktował przecież już niemal dogadany T.Gollob to jeszcze nic.9.-Ale to co zrobił A.Łaguta to było mistrzostwo ale niech będzie nie stało się nic10.-W Tarnowie wszystko jest ok i trwają transferowe wzmocnienia,ale to jeszcze nic:)
  • Fugiel-z- Rzeszowa Zgłoś
   To jest ten mocny transfer o którym mówił Pan Sady:) hahahhaha
   • G7 Zgłoś
    Panowie, jest jakies info odnosnie Unii Tarnów? Prosze o konkretne texty, a nie wylewanie bolaczek Pozdro
    Wszystkie komentarze (131)

    Komentarze (131)

     Wszystkie komentarze (131)
     PRZEJDŹ NA WP.PL