Relację prowadzą :autor:
Rafał Smoliński
autor:
Marcin Motyka
Środowym rywalem Jerzego Janowicza będzie Leonardo Mayer. Pojedynek Polaka i Argentyńczyka rozegrany zostanie jako drugi w kolejności od godz 5:30 naszego czasu na Grand Standzie.
Skomentuj0
[ Anuluj ]Odpowiadasz na komentarz:

Dziękujemy serdecznie Państwu, że byliście dziś razem z nami! Zapraszamy na naszą środową relację na żywo ze spotkania z udziałem Jerzego Janowicza, a tymczasem życzymy miłego dnia, przypominając, że już w środę początek eliminacji do Australian Open!
    Skomentuj0

Późno w nocy, a Jerzy Janowicz jeszcze podpisuje autografy!
      Skomentuj0

• Podziękowania dla fanów ze strony Polaka. Na naszych kibiców zawsze można liczyć!
        Skomentuj0

Co za emocje! Ponad dwie godziny gry, a mecz się zakończył po godz. 1:00 czasu lokalnego!
          Skomentuj0

Jerzy Janowicz - Nick Kyrgios 6:1, 6:7(6), 7:6(5) - Jest! Gem, set i mecz Jerzy Janowicz!
            Skomentuj5

• michal l1
              Topornie to szło ale brawo Jurek , Nick to cenny łup .
              OdpowiedzZgłośZablokuj
            • Kamil Wiśniewski3
              na durnym fuksie
            Pokaż więcej komentarzy (3)
            Jerzy Janowicz - Nick Kyrgios *6:1, 6:7(6), 6:6(6-5) - Błąd z forhendu, minimalny.
            Skomentuj3

• AkL0
              Słowo się rzekło, musi wygrać.
              Paper Monsterte skurcze dobrze nie wróżą. zwycięstwo w AO pod znakiem zapytania w takim razie.
            • Paper Monster0
              AkLCzyli jak przegrać mecz, gdy w decydującym secie ma się: 8 asów, zero DFów, 86% skuteczności pierwszego podania i 83% drugiego. I skurcze..
              [ pokaż odpowiedzi ]OdpowiedzZgłośZablokuj
            Pokaż więcej komentarzy (1)
            Jerzy Janowicz - Nick Kyrgios 6:1, 6:7(6), 6:6(6-4)* - Błąd z returnu Polaka. Trzeci meczbol...
            Skomentuj0

Jerzy Janowicz - Nick Kyrgios 6:1, 6:7(6), 6:6(6-3)* - Skurcz złapał Kyrgiosa, a Janowicz posłał potężny serwis i ma trzy meczbole!
              Skomentuj0

• Jerzy Janowicz - Nick Kyrgios *6:1, 6:7(6), 6:6(5-3) - Świetny forhend łodzianina! Jeszcze tylko dwa punkty!