Najnowsze Wyniki/Kalendarz

ITF Sobota: Andżelika Kerber gwiazdą ceremonii losowania głównej drabinki

Rafał Smoliński
Rafał Smoliński
Mieszkająca w podpoznańskim Puszczykowie Andżelika Kerber weźmie udział w niedzielnej ceremonii losowania głównej drabinki drugiej edycji turnieju Powiat Poznański Open.

- Jest nam bardzo miło, że czołowa tenisistka świata przyjęła nasze zaproszenie, dzięki czemu ranga wydarzenia będzie jeszcze większa. Nasz gość z pewnością będzie w eliminacjach kibicował reprezentantkom ze swojej Akademii Tenisowej z Puszczykowa, Oldze Bróździe i Anastazji Szoszynie. Spotkanie z 13. rakietą świata będzie też atrakcją dla kibiców, jak i dla młodych tenisistów, na przybycie których bardzo liczymy - powiedział dyrektor turnieju Karol Przygodzki.


Na spotkanie z Andżeliką Kerber organizatorzy zawodów Powiat Poznański Open 2015 zapraszają wszystkich kibiców i sympatyków tenisa w niedzielę o godz. 13:30 do Centrum Tenisowego Sobota. Swoją obecność na ceremonii losowania potwierdził także jeden z organizatorów turnieju, starosta poznański Jan Grabkowski.

W głównej drabince turnieju ITF o puli nagród 75 tys. dolarów wystąpią z Polek tylko Katarzyna Piter oraz Magdalena Fręch, która otrzymała dziką kartę. W Sobocie największą gwiazdą będzie starająca się odzyskać dawny blask Czeszka Nicole Vaidisova, była siódma rakieta globu.

ITF Sobota: Nicole Vaidisova zagra z dziką kartą!

na Facebooku.

Komentarze (3):

 • ort222 Zgłoś
  to oburzajace ze Niemke zaprosili jako specjalnego goscia turnieju w Polsce, czy zapraszaja inne zagraniczne tenisistki, czy tenisistow?, Polacy zeszli na psy, na zebry nie maja honoru ani
  Czytaj całość
  godnosci :)
  • stanzuk Zgłoś
   Jak obecnie przebywa u dziadka, to żadne poswięcenie z jej strony, że wezmie udział w ceremonii losowania. A jeszcze przy okazji polansuje się u polskich kibiców.
   • LA Zgłoś
    Coraz bardziej przekonuję się do Angie.To z pewnością atrakcja dla kibiców no i plus dla samej Angie, interesuje ją polski tenis.

    Komentarze (3)

    PRZEJDŹ NA WP.PL