Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Erik Jendrisek: Mecze nie mogą tak wyglądać

Paweł Patyra
Paweł Patyra
Cracovia zawiodła na całej linii i uległa Górnikowi Łęczna 0:1. Pasy dłużej utrzymywały się przy piłce, ale klarownych sytuacji miały jak na lekarstwo.

Podopieczni Jacka Zielińskiego we wtorek rozegrali wyjazdowy mecz ćwierćfinału Pucharu Polski, a już w piątek gościli na Lubelszczyźnie. Pomimo optycznej przewagi Cracovia nie potrafiła sforsować defensywy przeciwnika. - Jak jesteśmy o dwa metry za późno, to nie zdążymy zrobić sytuacji. Było widać, że we wtorek graliśmy mecz i Górnik to wykorzystał - ocenia Erik Jendrisek.

29-letni Słowak najpoważniej zagroził Górnikowi Łęczna. W 21. minucie mocno uderzył z dystansu i efektowną paradą popisał się Silvio Rodić. Rywale zneutralizowali atuty Pasów, przez co trudno im było złapać właściwy rytm. - Jeśli chcemy grać o wysokie pozycje w tabeli, to mecze nie mogą wyglądać tak, jak w piątek - przekonuje zawodnik Cracovii.

Po raz pierwszy od ponad pół roku Pasy nie zdobyły bramki. Co więcej, nie miały zbyt wielu okazji, by sprawdzić formę Rodicia. - Tak jak graliśmy, to nie da się strzelić bramki - nie ukrywa Jendrisek.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL