Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Fijałek i Prudel walczą o finał mistrzostw Europy NA ŻYWO

Relację prowadzi :autor:
Szymon Łożyński

21:17 reprezentanci Rosji wygrywają pierwszego seta i są bliżej finału mistrzostw Europy w szwajcarskim Biel!

Komentarze (0)

Fijałek i Prudel zagrają tylko o brązowy medal. Polacy przegrali 0:2 w półfinałowym starciu z Rosjanami Konstantinem Semenowem i Wiaczesławem Krasilnikowem.

Komentarze (0)

Krasilnikow kończy atak i przy stanie 20:16 Rosjanie mają pierwszą piłkę meczową.

Komentarze (0)

Po tej przerwie znów wiatr w żagle złapali Rosjanie. Mariusz Prudel nie trafił technicznym atakiem w boisko i rywale prowadzą już 18:15.

Komentarze (0)

Po przerwie technicznej w ataku lepiej zaczęli prezentować się Polacy. Przede wszystkim Biało-Czerwoni nie zwalniają gry w ataku i wykorzystują kontry. Przy ich prowadzeniu 13:12 o czas poprosili Rosjanie.

Komentarze (0)

Rosjanie prowadzili już 8:6, ale dwie udane akcje (atak i as serwisowy) Prudla spowodowały, że na tablicy świetlnej znów pojawił się wynik remisowy (8:8).

Komentarze (0)

Fijałek i Prudel zdecydowanie wzmocnili swoją zagrywkę. Po kolejnym trudnym serwisie Fijałka, Biało-Czerwoni wyszli na minimalne prowadzenie (6:5).

Komentarze (0)

Dzięki dobrej zagrywce Fijałka nasi reprezentanci szybko doprowadzili jednak do wyrównania (3:3).

Komentarze (0)

Rosjanie uskrzydleni triumfem w inauguracyjnej partii drugą także rozpoczęli z wysokiego C. Po czterech akcjach prowadzą bowiem 3:1.

Komentarze (0)

Polacy po czasie zdobyli dwa punkty, ale przejście Rosjanom zapewnił atakiem pod końcową linię boiska Wiaczesław Krasilnikow.

Komentarze (0)