Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / MICHAL CHWIEDUK / FOKUSMEDIA

Aston Villa chce Bartosza Bereszyńskiego

Jacek Stańczyk
Jacek Stańczyk
Aston Villa stara się o obrońcę Legii Warszawa Bartosza Bereszyńskiego - poinformował "Przegląd Sportowy". Władze Legii biorą pod uwagę zimowy zagraniczny transfer tego piłkarza.

Aston Villa to klub może i doskonale znany, jednak teraz zajmuje dopiero 13. miejsce w lidze The Championship, czyli na zapleczu Premier League. Dla piłkarza, który dopiero co dwa razy zatrzymał Cristiano Ronaldo w Lidze Mistrzów, to wcale nie musi być kusząca opcja. 

Tak czy inaczej zimą 24-letni piłkarz będzie miał o czym myśleć. Ma za sobą doskonałą jesień, wywalczył sobie pewne miejsce na prawej obronie Legii Warszawa, z dobrej strony pokazał się w Lidze Mistrzów. Według transfermarkt.de jest wart 600 tysięcy euro. Jego umowa wygasa w 2018 roku. 

Bartosz Bereszyński już raz mógł odejść do znanego klubu. Kilka miesięcy po tym, jak trafił do Legii, zgłosiła się po niego Benfica Lizbona

 - Byłem młodym gościem, który przyszedł do Legii, zagrał w niej pół roku. Sprawy toczyły się bardzo szybko. Reprezentacja, transfer do wielkiego klubu. Chciałem odejść. Rozmawiałem nawet z trenerem Janem Urbanem, który mi powiedział: Bartek, takich propozycji się nie odrzuca. Rozmawiałem z trenerem Jackiem Magierą. I podjąłem decyzję. Też się trochę przeraziłem, nie do końca byłem do tego gotowy - mówił WP SportoweFakty we wrześniu. 

Ostatecznie do transferu nie doszło.  - Czy mi to zaszkodziło? Nie wiem, ostatecznie tam nie trafiłem, potem mi przytrafiły się te urazy. Sam też chyba nie byłem jeszcze na ten transfer gotowy - wspominał.

ZOBACZ WIDEO Robert Lewandowski powinien być trzeci (źródło: TVP SA)

Bartosz Bereszyński powinien zimą odejść z Legii?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (8):

Wszystkie komentarze (8)

Komentarze (8)

PRZEJDŹ NA WP.PL