Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Bartosz ZmarzlikWP SportoweFakty / Jakub Janecki / Bartosz Zmarzlik

To Bartosz Zmarzlik jeździł najbardziej widowiskowo?

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
Trwa głosowanie w XXVII Plebiscycie Tygodnika Żużlowego. Tym razem ujawniamy wyniki w kategorii "Widowiskowa Jazda". O zwycięstwo walczy pięciu zawodników.

Nominowani w tej kategorii to: Bartosz Zmarzlik, Piotr Protasiewicz, Grigorij Łaguta, Antonio Lindbaeck i Jason Doyle. Rywalizacja jest jak na razie bardzo ciekawa. W tej chwili na prowadzeniu jest żużlowiec Stali Gorzów, który uzyskał ponad 29 proc. głosów.

Reprezentanta Polski gonić próbuje Jason Doyle. Australijczyk ma za sobą świetny sezon, który mógł zakończyć nawet złotym medalem w Grand Prix. Na przeszkodzie stanęła mu kontuzja, której nabawił się podczas rundy w Toruniu. W rywalizacji ze Zmarzlikiem żużlowiec Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra nie jest bez szans. Uzbierał jak na razie ponad 21 proc. głosów. Kolejne miejsca zajmują Protasiewicz i Łaguta. Najsłabiej stoją notowania Lindbaecka.

Głosowanie w XXVII Plebiscycie Tygodnika Żużlowego trwa do 18 lutego do godziny 20:00. Głosy można oddawać TUTAJ. Nagrody zostaną wręczone podczas uroczystego balu, który odbędzie się 25 lutego.Aktualne składy drużyn żużlowych:

PGE Ekstraliga -->>

Nice 1. Liga Żużlowa -->>

2. Liga Żużlowa -->>

Kto powinien dostać nagrodę za widowiskową jazdę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

na Facebooku.

Komentarze (8):

Wszystkie komentarze (8)

Komentarze (8)

PRZEJDŹ NA WP.PL