Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Arkadiusz Siwek / Tomasz Gollob.

Można pomóc Tomaszowi Gollobowi! Rusza akcja #MistrzJestJeden

Jarosław Galewski
Jarosław Galewski
W związku z niedzielnym wypadkiem Tomasza Golloba GKM Grudziądz uruchomił akcję #MistrzJestJeden. - Pomóc może każdy - informują działacze, którzy liczą na wsparcie kibiców z całego kraju i nie tylko.

Kup bilet na wielki finał TAURON Speedway Euro Championship w Chorzowie! -->>
Grudziądzki klub udostępnił konto fundacji, na które każdy może wpłacić dowolną kwotę. Środki w całości zostaną przekazane na leczenie Tomasza Golloba. To pierwszy z etapów akcji #MistrzJestJeden.

- Planujemy również wprowadzić do sprzedaży koszulki oraz smycze, z których całkowity dochód zostanie przeznaczony na cele związane z powrotem Tomasza do zdrowia - informuje grudziądzki klub.

Poniżej podajemy dane konta na które można przelewać darowizny z dopiskiem w tytule: "Gollob".

Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania i Rozwoju Neurochirurgii i Osób z Urazami Układu Nerwowego w Grudziądzu
PKO BP S.A. Oddział 1 w Grudziądzu
Nr 77 1020 5040 0000 6702 0103 5559

Przypomnijmy, że stan Tomasza Golloba jest w tej chwili bardzo poważny. Profesor Marek Harat, lekarz który operował żużlowca, mówi o zagrożeniu życia. Były mistrz świata został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej.

ZOBACZ WIDEO Nowy pakiet w żużlu? To może być złoty interes

na Facebooku.

Komentarze (36):

 • Jowita WJ Zgłoś
  To jest przerażające, że w takich sytuacjach wychodzi z ludzi takie kołtuństwo. Jak ktoś nie chce pomagać niech tego nie robi. A Ci wszyscy wołający, że jest tylu biednych
  Czytaj całość
  potrzebujących niech przestaną wołać tylko coś dla nich zrobią. Ja wiem, że jak chodzi o osobę znaną to jest łatwiej, bo włączają się media, ale przypominam, że dla Witalija Biełołusowa pomoc zorganizował kibic z Piły- Adam Ziemkowski. Można? Można. Czyli jak ktoś chce to wystarczy trochę kreatywności i można pomóc chorej sąsiadce, dziecku, którego rodzic zginął w wypadku i komu tam jeszcze trzeba.Tylko trzeba chcieć a nie jęczeć. To co kto zrobi ze swoimi pieniędzmi to jego sprawa. Jeśli daję kasę bezdomnemu alkoholikowi to jestem głupia? Może tak. Ale to moja kasa i mogę ją dać komu chcę. Nie wiem ile Gollob ma pieniędzy jednak wystarczy poczytać, aby się dowiedzieć jak kosztowne jest leczenie takiego urazu jakiego on doznał. Zresztą wierzę, że jeśli nie będzie potrzebował pieniędzy zebranych przez kibiców to odda je innym potrzebującym.Uważam, że dzięki takim akcjom wzrasta wrażliwość społeczna, może rozejrzymy się wokół siebie i dojrzymy kogoś kto potrzebuje naszej pomocy. A GKM-owi radzę jak najszybciej wypuścić koszulki i inne gadżety wspierające Golloba, będzie więcej zebranej kasy. Ci co dziś krzyczą, że nie warto pierwsi kupią, bo przecież trzeba będzie się w koszulce pokazać, żeby inni widzieli.Ale olać to, ważny jest cel i osiągnięty rezultat.
  • czterdziestek Zgłoś
   Wsparcie finansowe=wsparcie duchowe?Mam nadziej,ze jak Tomasz sie dowie o zbiorce na jego leczenie to ich wszystkich posle do diabla!!Wracaj Tomaszu do zdrowia i pelnej sprawnosci jak
   Czytaj całość
   najszybciej.Trzymam za Ciebie kciuki!!!
   • night unia leszno Zgłoś
    A CIEŚLAK NASZ NARODOWY GDZIE SIĘ SCHOWAŁ ZA MYSZĄ BEZPIECZNIE I OCZEKUJE WYDAŻEŃ .MOŻE JAKIEŚ OŚWIADCZENIE BY WYDAŁ,PRZECIEŻ TOMEK MNÓSTWO RAZY TYŁEK MU RATOWAŁ JAK BYŁ NA
    Czytaj całość
    WYLOCIE.
    Wszystkie komentarze (36)

    Komentarze (36)

     Wszystkie komentarze (36)
     PRZEJDŹ NA WP.PL