WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Na zdjęciu: Thomas Kelati

Problemy Stelmetu BC. Thomas Kelati przejdzie operację?

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Stelmet BC Zielona Góra bez Thomasa Kelatiego przez 2-3 miesiące? Niewykluczone. Koszykarzowi grozi operacja kontuzjowanego kolana.

W Stelmecie BC trwa nerwowe wyczekiwanie na wyniki badań Thomasa Kelatiego, który ostatnie dni spędził w słynnej klinice w Monachium (był tam w obecności Jure Drakslara - trenera przygotowania motorycznego).

- Cały czas czekamy na pełną diagnozę w sprawie jego stanu zdrowia - mówił nam Artur Gronek, szkoleniowiec zespołu mistrza Polski.

Zawodnik był w Monachium diagnozowany, ale przechodził także zabiegi, które miały poprawić stan jego kolana. W niemieckiej klinice lekarze szukają różnych sposobów, by wyleczyć uraz. Na zabieg decydują się w ostateczności.

- Po jego przyjeździe zbierze się konsylium lekarskie, na którym zostanie podjęta finalna decyzja - powiedział w rozmowie z Radiem Zielona Góra Janusz Jasiński, właściciel Stelmetu BC.

Nie można jednak wykluczyć, że Kelati będzie musiał poddać się operacji, która wykluczyłaby go z gry na 2-3 miesiące. Jasiński podkreślił, że klub nie dokona wtedy transferu nowego zawodnika. - Mamy dobrą ekipę, która sobie poradzi - zaznaczył.

ZOBACZ WIDEO Jacek Kasprzyk: Trener De Giorgi nie widział swojej winy, tego mi zabrakło

Czy Stelmet BC w przypadku operacji Kelatiego powinien dokonać transferu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

    PRZEJDŹ NA WP.PL