Najnowsze Wyniki/Kalendarz
/ Na zdjęciu: Łukasz Bieńkowski

Mocne starcie na gali Babilon MMA 2. Zawalczy "Polski Wanderlei Silva"

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Starcie czołowych polskich zawodników wagi średniej, Rafała Haratyka (MMA 7-3-2) z Łukaszem Bieńkowskim (MMA 5-1) uświetni galę Babilon MMA 2, która 2 grudnia odbędzie się w Legionowie.

Łukasz Bieńkowski pierwotnie miał zawalczyć na gali KSW 41 w Katowicach, ale jego rywal odmówił starcia z nim i zawodnik z Legionowa musiał szukać innych opcji do stoczenia pojedynku. Na tę "Polski Wanderlei Silva" nie musiał długo czekać i z propozycją do Bieńkowskiego wyszedł Tomasz Babiloński

Rywal zawodnika KSW - Rafał Haratyk ma na swoim koncie walki z m.in. Oskarem Piechotą czy Marcinem Naruszczką. W 2015 roku zawodnik Dass Berserker's Team Bielsko-Biała związał się kontraktem z afrykańską federację EFC, w której wygrał trzy z czterech walk. W ostatniej walce, 9 grudnia 2016 roku, Haratyk przegrał z Dricusem Du Plessisem w walce o pas EFC. Ostatni pogromca Polaka już 23 grudnia zmierzy się w starciu o tytuł wagi półśredniej federacji KSW z Borysem Mańkowskim. 

Gala Babilon MMA 2 odbędzie się 2 grudnia w Legionowie. W walce wieczoru Szymon Kołecki skrzyżuje rękawice z Kamilem Bazelakiem.

ZOBACZ WIDEO Kamil Glik: Gra z trzema obrońcami będzie dobrym sprawdzianem

Kto wygra ten pojedynek?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL