Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jarosław Botor z koszulką GórnikaNewspix / Michał Chwieduk / Jarosław Botor z koszulką Górnika

Górnik Zabrze uhonorował Jarosława Botora

Karol Wasiek
Karol Wasiek
Górnik Zabrze przed meczem z Hajdukiem Split (3:2) uhonorował Jarosława Botora. Uczestnik Narodowej Wyprawy na K2 otrzymał pamiątkową koszulkę ze swoim nazwiskiem i napisem "K2".

Bartosz Sarnowski, prezes Górnika tuż przed rozpoczęciem towarzyskiego spotkania z Hajdukiem Split wręczył Jarosławowi Botorowi pamiątkową koszulkę zabrzańskiego klubu.

Botor był ratownikiem medycznym Narodowej Wyprawy na K2. Alpinista nie ukrywa swojej miłości do Górnika Zabrze. - Lodowe pozdrowienia, dla wszystkich Kibiców i Piłkarzy Górnika Zabrze oraz Mieszkańców Zabrza z Karakorum, ze zboczy zimowego K2. Pamiętajcie - Jadymy Durś! - pisał w trakcie wyprawy. W sieci znalazło się także jego zdjęcie z flagą zabrzańskiego klubu.

Botor był członkiem 4-osobowej grupy, która ruszyła na Nanga Parbat ratować Tomasza Mackiewicza i Elisabeth Revol. Obok Botora po zaginionych ruszyli Denis Urubko, Piotr Tomala i Adam Bielecki. Z powodów osobistych przedwcześnie opuścił wyprawę "K2 dla Polaków".

Górnik pokonał Hajduk 3:2. Z powodów osobistych opuścił on wyprawę "K2 dla Polaków". Mecz rozegrano z okazji 70-lecia powstania Górnika i drugiej rocznicy oficjalnego zawarcia porozumienia kibiców obu klubów.

ZOBACZ WIDEO Legia Honorowa dla Adama Bieleckiego i Denisa Urubki? "Jesteśmy tym trochę zawstydzeni"

Czy Polacy za rok powinni wrócić pod K2?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL