Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / kswmma.com / Fernando Rodrigues Jr

Fernando Rodrigues Jr zmierzy się z Jamesem McSweeneyem poza KSW

Waldemar Ossowski
Waldemar Ossowski
Fernando Rodrigues Jr (MMA 11-4) zmierzy się z Jamesem McSweeneyem (MMA 15-15) na gali Superior Challenge 17, 19 maja w Sztokholmie. Stawką pojedynku dwóch zawodników znanych z KSW będzie mistrzowski pas wagi ciężkiej skandynawskiej organizacji.

Fernando Rodrigues Jr miał imponujący debiut w polskiej federacji. Charyzmatyczny Brazylijczyk w grudniu 2016 roku na gali KSW 37 w Krakowie niespodziewanie zastopował Karola Bedorfa i zdobył pas mistrza w kategorii ciężkiej. "Santo Forte" jednak niedługo cieszył się z cennego trofeum, gdyż w pierwszej obronie pasa przegrał przez nokaut w 16 sekund z Marcinem Różalskim. 

Z kolei James McSweeney to były pretendent do tytułu mistrza, ale Anglik w marcu 2016 roku musiał uznać wyższość Bedorfa. W KSW "Młot" zasłynął jednak jako pogromca "Różala", którego poddał na pierwszej gali polskiej federacji w Londynie. Były zawodnik KSW w październiku ubiegłego roku miał być rywalem Mariusza Pudzianowskiego w Dublinie, ale komisja sportowa w Irlandii nie dopuściła McSweeneya do pojedynku dzień przed wydarzeniem.

ZOBACZ WIDEO PBN: Damian Jonak żałuje, że nie zakończył walki efektownym nokautem

Kto twoim zdaniem wygra ten pojedynek?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL