Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Pione Sisto (po lewej) i Ousmane Dembele (po prawej)Getty Images / Octavio Passos / Na zdjęciu: Pione Sisto (po lewej) i Ousmane Dembele (po prawej)

Zamieszanie w Barcelonie. Klub szukał Dembele

Robert Czykiel
Robert Czykiel
W czwartek na treningu nie pojawił się Ousmane Dembele. Nikt nie miał od niego informacji i pracownicy klubu próbowali się z nim skontaktować. Udało się dopiero po dłuższym czasie.

Ousmane Dembele miał być wielką gwiazdą Barcelony, ale na razie głównie rozczarowuje. Media już plotkują, że w najbliższych dwóch oknach transferowych klub będzie próbować znaleźć mu nowego pracodawcę. Francuz jednak wciąż może wszystkim udowodnić, że może wnieść wiele dobrego do zespołu.

W czwartek 21-latek nie pojawił się na treningu. Z tego zrobiło się duże zamieszanie, bo Dembele nikogo nie poinformował o swojej obecności. W dodatku wcześniej też zdarzały mu się spóźnienia i nieobecności. Pracownicy klubu postanowili skontaktować się z nim telefonicznie.

Ousmane jednak nie odbierał. Udało się do niego dodzwonić dopiero po półtorej godziny. Francuski piłkarz wówczas poinformował, że leży w domu z powodu choroby.

"Duma Katalonii" wysłała do niego swoich lekarzy. Specjaliści na miejscu potwierdzili, że Dembele cierpi z powodu grypy jelitowej. Na razie nie wiadomo, czy to wykluczy go z niedzielnego meczu przeciwko Realowi Betis.

ZOBACZ WIDEO Koniec serii przegranych meczów. FSV Mainz wreszcie wygrywa [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy Dembele jest największym rozczarowaniem Barcelony w tym sezonie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL