Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Thierry Neuville na trasie Rajdu AustraliiMateriały prasowe / Red Bull / Na zdjęciu: Thierry Neuville na trasie Rajdu Australii

O krok od tragedii na trasie Rajdu Australii

Łukasz Kuczera
Łukasz Kuczera
Do kolejnego niebezpiecznego incydentu doszło podczas Rajdu Australii. Para śmiałków położyła się tuż obok przejeżdżającego Thierry'ego Neuville'a, by zrobić mu zdjęcie. Policja zidentyfikowała już nierozgarniętych kibiców.

Po tym jak w piątek na trasie Rajdu Australii pojawił się ciągnik, który przeszkodził w przejeździe Andreasowi Mikkelsenowi, również w sobotę nie obyło się bez kontrowersji. Tym razem para kibiców postanowiła złamać przepisy i położyć się na trasie odcinka Welshs Creek Reverse.

Niewiele brakowało, a doszłoby do tragedii. Nagranie z pokładu Thierry'ego Neuville'a pokazało jak Belg ominął leżących fanów o kilkanaście centymetrów. W tym momencie kierowca Hyundaia był rozpędzony do 125 km/h.

Na wydarzenia z trasy Rajdu Australii zareagowała lokalna policja, która postanowiła odszukać nierozgarniętych fanów. Według najnowszych informacji, udało się ich odnaleźć, ponieważ para... opublikowała zdjęcia z przejazdu Neuville'a w mediach społecznościowych.

Komentarza, co do wydarzeń z sobotniej trasy Rajdu Australii odmówili organizatorzy imprezy.

ZOBACZ WIDEO Krzysztof Hołowczyc o sytuacji Roberta Kubicy: To może być dla niego szansa

Czy kibice powinni być surowo ukarani za wtargnięcie na trasę rajdu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL